0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някой да е пил Izoprinozin?
« -: Юни 12, 2006, 17:45:07 pm »
Имам много високи стойности на ТРО антитела. (С Хашимото съм, лечение с Лтироксин, Сиофор, Бромокриптин и Селен за антителата). Смених еднокриноложката, и новата ми изписа Изопринозин за смъкване на антителата. Нищо не съм чувала/чела за това лекарство, а отдавна не приемам за чиста монета всичко, каквото ми казват лекарите..
Надявам се да събера повече инфо тук.
*
Някой да е пил Izoprinozin?
« Отговор #1 -: Юни 12, 2006, 18:07:39 pm »
Не съм го пила, но май бях чела някъде, че е за подсилване на имунната система. Пусни търсене.

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Някой да е пил Izoprinozin?
« Отговор #2 -: Юни 12, 2006, 19:48:24 pm »
На мен доц. Конова ми изписа Изопринозин заради чести херпеси на устата. Препарата влияе на клетъчния имунитет.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Някой да е пил Izoprinozin?
« Отговор #3 -: Юни 13, 2006, 11:14:01 am »
Цитат на: annaaa
Не съм го пила, но май бях чела някъде, че е за подсилване на имунната система. Пусни търсене.


Точно за това е!!!! Подсилва имунната система. Изписва се при имунен дефицит, както и при различни вирусни заболявания, на половата система, на дихателната система и т.н. При хепатити, херпеси, неуточнени бронхити, неуточнени инфекции, и както писах вече имунен дефицит!!!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Някой да е пил Izoprinozin?
« Отговор #4 -: Юни 13, 2006, 14:41:23 pm »
Цитат на: annaaa
Не съм го пила, но май бях чела някъде, че е за подсилване на имунната система. Пусни търсене.


Търсих в Гугъл - ама тц, нище не ми излиза.. затова се допитвам тук..


И да, разбрах че е имунно подсилващо, ама се надявах някой да сподели вчечатления...