0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

момичета искам да попитам има ли някоя от вас правила инвитро със запушени тръби без да има хидросалпинкс,аз съм така мислим ноември да правим при др стаменов
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*
има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #1 -: Май 26, 2006, 17:45:58 pm »
Да, има - аз съм една от тях. С едно неуспешно инвитро миналата година. Сега ми предстои второ - мислех да започвам този месец, но нещо ми се пообърка цикъла, та реших да оставя за юни. Това, че ти са запушени  тръбите не пречи да правиш инвитро - те там нямат значение - а пък ти защо си го запланувала точно за ноември? Не е ли по-добре да е по-топличко?
*
има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #2 -: Май 26, 2006, 19:36:31 pm »
Това, че ти са запушени  тръбите не пречи да правиш инвитро - те там нямат значение

не съм съвсем съгласна с това. Аз правих инвитро със запушени тръби, вследствие на което стана извънматочна, защото се получило нещо като "засмукване" от тръбата. не мога да го обясня с медицински термини, затова го обясних така. Все пак това се получава много много рядко, просто на мен се случи.
*
Re: има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #3 -: Май 26, 2006, 20:49:53 pm »
Цитат на: loreto
момичета искам да попитам има ли някоя от вас правила инвитро със запушени тръби без да има хидросалпинкс,аз съм така мислим ноември да правим при др стаменов


Когато преди години са измислли инвитро-то, то е било точно за да се преодолее проблма при запушени тръби.
Това че нямаш хидросалпингс е просто чудесно.

При инвитро, както са казали и другите момичета, пък предполагам и ти си го знаеш - тръбите не играят роля.
Така че ... не се притеснявай .... и смело напред....

Щом проблема са само тръбите - шансовете са много големи.
Успешна процедура ти желая.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #4 -: Май 27, 2006, 07:35:55 am »
Аз лично не съм правила но има доста момичета тук които го правят!
Така че ноември давай смело и ние ще стискаме палци за да имаш късмет на начинаеща и резултатът да е положителен!!! :lol:
има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #5 -: Май 27, 2006, 18:55:38 pm »
Цитат на: adi
Аз лично не съм правила но има доста момичета тук които го правят!
Така че ноември давай смело и ние ще стискаме палци за да имаш късмет на начинаеща и резултатът да е положителен!!! :lol:


благодаря ви много страшно сте мили доста успокояващо деиства когато можеш да разговаряш с някои като вас пожелавам ви на всички много късмет и скоро да се хвалим с бебчета
http://myavatars.ru
/cont/lips26.gif
*
има ли (ин витро и запушени тръби - бел.мод.)
« Отговор #6 -: Май 29, 2006, 16:47:34 pm »
Цитат на: _tq_
Това, че ти са запушени  тръбите не пречи да правиш инвитро - те там нямат значение

не съм съвсем съгласна с това. Аз правих инвитро със запушени тръби, вследствие на което стана извънматочна, защото се получило нещо като "засмукване" от тръбата. не мога да го обясня с медицински термини, затова го обясних така. Все пак това се получава много много рядко, просто на мен се случи.


Това "засмукване" значи ли, че има хидросалпингс? Не знам, така че питам.