0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #20 -: Април 13, 2010, 00:42:49 am »
телефона на клиниката е 0866/60560
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #21 -: Април 13, 2010, 00:44:24 am »
Ммммм да!
Нещо съм объркала номера!  :D
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #22 -: Април 15, 2010, 23:40:06 pm »
Здравейте всички, и аз съм пациент на клиниката на Бойчев и Бойчев. Много се радвам да чуя тези новини. Аз съм пациент на д-р Богомил Бойчев и съм страшно доволна от него. Много е внимателен. Сега правя стимулация. Продължавам в София. Исках,пишейки това за него, да изразя благодарността си за вниманието и отношението му. Дано да успеят.

към коя клиника в София?
*
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #23 -: Април 16, 2010, 06:59:33 am »
Изпращат обикновенно към Малинов. Аз примерно правих в Плевен, когато ми се обадиха от Малинов бях в 5 месец бременна. :lol:

[/url]
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #24 -: Април 16, 2010, 14:10:11 pm »
То и ние ревихме в Малинов, но не знам кога ще можем да отидем към София. Аз съм свободна, но мъжът ми - не.
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #25 -: Юни 17, 2010, 13:17:12 pm »
Момичета, в bg-mama са подели още януари инициатива да поканят д-р Л. Бойчев в "Море от любов". Ей сега го прочетох, но не са го реализирали. аз ще опитам да им пиша. Според мен не трябва в никакъв случай да се пропуска и брат му д-р Б. Бойчев. Не зная как може да се реализира това, но аз съм много ЗА. Има ли някой идея. Те заслужават да им покажем колко много им дължим.
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #26 -: Юни 19, 2010, 22:30:03 pm »
Ей Мая, да ме имате в предвид и мене-и аз ще участвм задалжително.Всичките които работят в Тутракан са много готини и заслужават това.Аз и една моя приятелка много отдавна се каним да изненадаме докторите там,но все нещо се разминават нещата.така че,с по добра организация този път може и да се получи
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #27 -: Юни 20, 2010, 11:06:48 am »
Ники, явно много момичета са ЗА, но организацията е трудна. Разпилени сме по градовете, а и явно малко хора знаят. Сигурна съм, че много биха подкрепили. Не ми идва наум как да стане. Ако вие предприемете нещо, пишете. Аз писах на момичето от бг-мама, но нямам отговор.
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #28 -: Юни 20, 2010, 11:20:29 am »
Пак се включвам. Току що видях в бг-мама, че са ми отговорили и идеята не е изоставена. Трябва да се съберем повече момичета. Ако имате познати, които също са пациентки на докторите, пишете им. Трябва да видим колко хора ще се съберем.
*
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #29 -: Юни 20, 2010, 13:26:59 pm »
И мен пишете.

[/url]
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #30 -: Юни 20, 2010, 17:34:07 pm »
Хей Мая къде е тази тема в бг мама-не я намирам.Ако можеш ми пусни линка.Там до къде са стигнали с организацията.Не знам ти от къде си,но аз съм от Русе.Ако има и други от Русе може да се срещнем и да обсъдим по обстойно нещата.Само че аз сега съм в стимулация и съм в София може би до към края на месеца.Нека се прибера и като минат няколко дни пак ще пиша и ще видим как да се съберем.Ако имаш някакво друго инфо-пиши.
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #31 -: Юни 20, 2010, 19:49:38 pm »
Здравей niki, и аз бях на ИКСИ през април и съм от Русе. Желая ти успех на процедурата и положителен резултат. Утре ще съм в клиникта в София за разговор с
д-р Персенска. Мисля, че и момичето от бг-мама е от Русе. Ще действаме някак. Аз й писах и сигурно ще успеем да се организираме. Много, много успех ти желая. Малко по-късно ще опитам да пусна линка, защото да си призная не съм сигурна как става.
Re: За клиниката в Тутракан
« Отговор #32 -: Юни 20, 2010, 22:47:53 pm »
Ето линка към БГ мама:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=462954.0