0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #20 -: Май 10, 2010, 12:10:40 pm »
Не мисля, че трябва да се заключва темата. Но преди да пишем, нека помислим върху думите на Лиско :
Цитат
Извинявам се на всички, които ще се обидят но ще ви помоля...нека поне ние щадим Зачатие. И когато сме крачка напред да крачим рамо до рамо с тези зад нас. Те имат по-голяма нужда от нас отколкото ние от тях но сме едно цяло във всеки един етап от живота ни
     
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #21 -: Май 10, 2010, 12:13:54 pm »
Много грозна история...наистина.

И на мен изобщо не ми се пише, но то сякаш няма край...
Все влизам и аха да кажа нещо - и си замълчавам. Защото е излишно.
И в едната страна виждам правда и в другата. Но толеранс няма.
Съгласна съм с мнението на Боби .
Също, че има доста по-важни неща за казване...

Вероятно много от вас знаят, че никога не съм подхождала ЗЛОБНО,
 но нека когато забременеем, родим и се радваме на децата си, не забравяме и онези наши приятели, които още мечтаят и страдат при неуспехите си. Или ще ми кажете..."ами да не четат"...

За мен ЛИЧНО, факта, че в сайт ЗА РЕПРОДУКТИВНИ ПРОБЛЕМИ има тема на бременните е благодарност и извинение към всички, които още не са писали тук.


Лиско, чела съм те доста и не съм видяла злобен пост.
Надявам се, не помислиш, че искам да споря или да подхождам агресивно изобщо.
Тук никой няма да каже " ми да не четът "...а и малко са тукашните, които се радват на децата си. Поне на този етап.

За второто,
за мен е логично да си помисля, а темата на родилите за какво е? Благодарност и извинение към кого ?

Не бих си позволила да си помисля, че дадена тема е излишна. Защото щом някой я е създал - то имал е нужда от нея. А дори да ми се стори такава, пак бих премълчала заради по-горното обяснение. Мисля, че всички сме тук за да си помагаме...да се подкрепяме...а не да се дърлим все едно сме на пазара! Грозна работа.


Жасинка, слънце мило!
Добре си ни дошла  :bighug:
*
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #22 -: Май 10, 2010, 12:19:35 pm »
И аз съм ЗА да се започне нова тема "на чисто". Ако искат модераторите да заключат тази. Мерси :)


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #23 -: Май 10, 2010, 12:24:33 pm »
Аз от 2 дни искам да кажа как мина при доки в неделя ама не мога - влизам, чета, посягам да пиша и си замълчавам....хайде престанете наистина вече, че сега и на мен вече не ми се пише!
*
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #24 -: Май 10, 2010, 12:26:16 pm »
Прощавайте, но не искам изобщо да мисля върху думите на този или онзи, спора е толкова грозен, че може да откаже много хора да пишат, затова предложих мир и да се започне нова тема. Не смятам, че с това накърнявам нечие мнение или страдание. Моля ви престанете да пишете по този въпрос и нека темата на бременните си остане тема на бременните!
*
Re: Тема на бременните N 60
« Отговор #25 -: Май 10, 2010, 13:55:45 pm »
Заключвам темата, пуснете нова.