0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

нерeдовен цикъл
« -: Февруари 04, 2010, 21:29:23 pm »
И аз имам подобен проблем .Идва ми на всеки 15 дни . Първия път за ден и половина и следващия си е съвсем нормален .Така съм от два месеца ,като се редуват преди това винаги ми е било много слабо. От години имам проблем с щитовидната жлеза, чакам да свърши и ще тичам при доктора, няма как.
« Последна редакция: Февруари 18, 2010, 14:23:37 pm от ultra »
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: неродовен цикъл
« Отговор #1 -: Февруари 07, 2010, 09:33:48 am »
Не губи време а бързо на лекар,докато не е станало по лошо.  :crossfingers: :crossfingers:Успех
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: неродовен цикъл
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2010, 09:30:17 am »
здравейте ,и моя цикъл е много нередовен напоследък.Идва ми през различни интервали, един път през 24дни,25дни,27дни и така вече не знам кога трябва да ми дойде.Имам час при лекар ,но чак след 2седмици.Ако има някой с подобен проблем нека да сподели.Благодаря предварително.
Re: неродовен цикъл
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2010, 19:57:54 pm »
Аз след втората стимулация съм така.. преди МЦ ми беше суперточен а сега ми идва когато си иска.. с разлика повече от 10 дни понякога, миналия месец ми дойде на 23 ден а този на 31. 6 месеца не успях да си запазя час за хистеро от предния месец - ще питам Док. да видим какво ще каже.
Re: нерeдовен цикъл
« Отговор #4 -: Март 05, 2010, 18:51:13 pm »
Днес бях на преглед и док ми каза ,че с моята ендометриоза било нормално.И да се радвам ,че още ми идва всеки месц,че ме не пропускало.Направо ме уби,не знаех. :oops:
Re: нерeдовен цикъл
« Отговор #5 -: Април 23, 2010, 12:27:45 pm »
Моят цикъл си беше твърдо 29 дена, докато не направих цв. снимка януари м.. Тогава стана 25 дена, но след като направих и лапаро Март, ми дойде на 26-ия ден, а вчера ми дойде на 24-ия ден. Направо се побърквам! Другият месец се надявам да получа заповед и искам всичко да е наред, но...Уви!