0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

различен цикъл
« -: Май 18, 2008, 09:29:44 am »
Здравейте!Да попитам и тук .Откакто се помня съм с много, много, много болезнен цикъл.След инсеминация и цветна снимка в клиника Надежда вече втори месец болките почти изчезнаха./След инсеминацията имах силни болки, не можех да се движа, сестрата каза, че това не нормално, но стаята и трябва за следващата пациентка, така че трябва да се облека и изляза/На някоя от вас да се е случвало? Притеснявам се, че това може да не е нормално.
« Последна редакция: Май 18, 2008, 09:35:22 am от dimitrova77 »
*
Re: различен цикъл
« Отговор #1 -: Май 18, 2008, 15:10:37 pm »
И аз съм с много болезнен цикъл.Правиха ми цветна снимка и лапаро,но си продължи да е така.
Не разбрах дали е нормално или не да боли след инсеминация.Аз съм чувала,че не би трябвало да е болезнено.Но все пак всичко е индивидуално.Няма ли да ходиш пак в Надежда за други процедури и да ги питаш за цикъла?
*
Re: различен цикъл
« Отговор #2 -: Май 18, 2008, 19:17:13 pm »
По принцип също бях с много, много болезнен цикъл, повръщане и всички там екстри. Напоследък обаче е малко по-добре, е, поне май не съм повръщала скоро. Правих цветна снимка, скоро след това и инсе. След тях не съм забелязала някаква промяна. Особено пък инсето изобщо не е болезнено. Не знам на какво може да се дължи това. Не питали док да ти обясни, но по принцип не съм чувала за болки след инсе.
 
*
Re: различен цикъл
« Отговор #3 -: Май 19, 2008, 19:14:13 pm »
Аз също съм с болезнен цикъл с гадене и повръщане почти всеки път. :?То имам такова гадене че почти нищо не мога да ям , макар че аз не съм правила никакви процедури. Мислех си дали Оргаметрила няма нещо общо  8)
Re: различен цикъл
« Отговор #4 -: Юни 17, 2008, 09:47:48 am »
Здравейте!Да попитам и тук .Откакто се помня съм с много, много, много болезнен цикъл.След инсеминация и цветна снимка в клиника Надежда вече втори месец болките почти изчезнаха./След инсеминацията имах силни болки, не можех да се движа, сестрата каза, че това не нормално, но стаята и трябва за следващата пациентка, така че трябва да се облека и изляза/На някоя от вас да се е случвало? Притеснявам се, че това може да не е нормално.
И при мен се поолучи същото, но и 3 ми инсем.... се оказаха неуспешни .Само цикъла ми стана по болезнен и доста странен
Re: различен цикъл и Бабинден по стар стил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 11:16:11 am »
На мен също ми се обърка тотално цикъла след:
- спонтанен аборт в 13 г.с.
- цветна снимка два месеца по-късно
- пиене на конски дози клинавиче, ама не цял месец редовно, ами 10 дена и после го зарязах, заради постоянно неестествено зацапване
- отклонения в работата на хормона TSH на щитовидната жлеза, последвано от увеличаване дозата на L-тироксина
- един месец на подкожни амбули Алое (след което пък менструацията ми стана нечовешки болезнена)
Пиша всичко, което съм си причинила на детеродната система в последните шест месеца и започвам да разбирам защо ми идва ту на 14-тия, ту на 37-ия, ту на 21-ия ден.  :D  :D  :D А репродуктивните хормони уж са ми в референтните стойности, освен малко завишен естрадиол.
Момичета, ние сме най-коравите хора на света, честно! Да му мислят докторите, които в момента се грижат за нас и да са живи и здрави, между другото, днес е Бабинден по стар стил!
*
Re: различен цикъл
« Отговор #6 -: Януари 08, 2010, 17:15:16 pm »
Здравейте!Да попитам и тук .Откакто се помня съм с много, много, много болезнен цикъл.След инсеминация и цветна снимка в клиника Надежда вече втори месец болките почти изчезнаха./След инсеминацията имах силни болки, не можех да се движа, сестрата каза, че това не нормално, но стаята и трябва за следващата пациентка, така че трябва да се облека и изляза/На някоя от вас да се е случвало? Притеснявам се, че това може да не е нормално.
Димитрова, не разбрах въпросът ти какъв е: за изчезналите менструални болки или за болката след инсето?
Нормално е цикълът на жената да се променя с възрастта. Моят от година-две е с около два дни по-кратък и по-малко болезнен, но го отдавам на годинките.
Колкото до оная сестра, която те е изгонила въпреки оплакванията ти, на твое място нямаше на напусна, преди да се почувствам по-добре, а после щях да си поговоря с началника й. Не позволявай да се държат така с теб.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: различен цикъл и Бабинден по стар стил
« Отговор #7 -: Януари 09, 2010, 07:18:11 am »
... между другото, днес е Бабинден по стар стил!
Напротив по нов стил е. По старо е на 21 Януари :)
 А това, че цикъла ти се е променил не мислиш ли, че се дължи на билките ? Незнам защо всички си мислят, че билките са безопасни.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: различен цикъл и Бабинден по стар стил
« Отговор #8 -: Януари 10, 2010, 18:05:30 pm »
... между другото, днес е Бабинден по стар стил!
  А това, че цикъла ти се е променил не мислиш ли, че се дължи на билките ? Незнам защо всички си мислят, че билките са безопасни.
Да, скъпа, мисля си, че се прецаках с тези билки, но ме е срам да си го призная. И наистина не съм вярвала, че клинавичето има такова силно въздействие върху организма, но го спрях защото симптомите бяха почти като хранително натравяне.

Май трябва този опит да го споделя в темата, посветена на тая билка, за да не рискуват други жени.