0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какво мислите за такава стойност на ЧХГ
« -: Ноември 07, 2009, 19:04:40 pm »
Става въпрос за моя приятелка,която за съжаление не пише тук и дори незнае за това че ще искам мнение от вас.Това и е трети опит и наистина всички много се молихме този път да е успешен.
Пункцията и беше на 11.10.2009г.,трансфера на 16.10.2009г.,получи кафеникаво зацапване около 22.10.,но то беше само за два-три дни,оттогава нещата са наред.Беше правила само уринни тестове и те отчитаха бременност.Преди 5-6 дни и сложиха 5000ед.Прегнил и като се предполага че днес вече няма да влияе на стойностите си пусна кръвен тест,който отчете 9 при реф.с-сти 0-5.
Моля ви кажете какво мислите и има ли възможност всичко да е наред.При мен на 14 ден стойностите са били 356,а на 18 ден-2737.Това естествено не и го казах за да не губи надежда.
От цялото си сърце се моля всичко да е наред и да се радват на един щастлив финал!!!

Благодаря ви предварително за отговорите!
*
Re: Какво мислите за такава стойност на ЧХГ
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2009, 20:15:23 pm »
това са прекалено ниски стойности за нормална бременност в този период
не изключвайте възможността и от лабораторна грешка
нека повтори кръвния..
*
Re: Какво мислите за такава стойност на ЧХГ
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2009, 21:51:05 pm »
Ще го повтори със сигурност в понеделник и тогава е на лекар,но исках да знам дали има други такива случаи с успешен край.
Благодаря ти за отговора ocean.
*
Re: Какво мислите за такава стойност на ЧХГ
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2009, 01:34:26 am »
За да няма влияние прегнила, трябва да минат мисля поне 8 дни.
Но 9  е прекалено нисък резултат. Все пак има всякакви изключения, така че стискам палци на приятелката ти. :)
*
Re: Какво мислите за такава стойност на ЧХГ
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2009, 09:29:02 am »
За съжаление всичко е приключило.Явно е имало бременност,но е спряла да се развива.
Благодаря на всички за отговорите и дано има по малко такива случаи!