0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
сраствания на тръбите
« -: Февруари 28, 2006, 14:06:32 pm »
Момичета, аз имам дъщеря на 4 г. от инвитро- от третия път. Преди да тръгна по този път направих извънматочна бременност и ми махнаха едната тръба. Раждах секцио и доктора при който раждах ми каза че тръбата която е останала е със срастване и по естествен път не може да стане. Аз обаче съм упорита и искам още едно бебе-на всяка цена и смятам да пробвам какво ли не-без инвитро щото ще ми стане много 4 пъти.Пробвал ли е накой рецептата с розовот масло?
Ако някой се сеща за друга моля ви пишете!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: сраствания на тръбите
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2006, 15:38:15 pm »
Цитат на: yoyo
Момичета, аз имам дъщеря на 4 г. от инвитро- от третия път. Преди да тръгна по този път направих извънматочна бременност и ми махнаха едната тръба. Раждах секцио и доктора при който раждах ми каза че тръбата която е останала е със срастване и по естествен път не може да стане. Аз обаче съм упорита и искам още едно бебе-на всяка цена и смятам да пробвам какво ли не-без инвитро щото ще ми стане много 4 пъти.Пробвал ли е накой рецептата с розовот масло?
Ако някой се сеща за друга моля ви пишете!


За тази рецепта не съм чувала с розовото масло. Но искренно ти желая успех в начинанието. Макар ако се окаже вярно това за тръбата ти да не виждам начин как да стане без инвитро.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
сраствания на тръбите
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2006, 15:47:38 pm »
Ако имаш предвид розово масло върху бучка захар, аз съм я пробвала, няма ефект :wink:
Добре де, а при раждането защо не са ти махнали срастването на тръбата?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
сраствания на тръбите
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2006, 16:04:42 pm »
Стефи, над това клечи ли се, както при зелето или се яде :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
сраствания на тръбите
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2006, 16:21:25 pm »
Цитат на: ultra
Стефи, над това клечи ли се, както при зелето или се яде :D


Да Стефи я кажи аз мога ли да го правя нямам запушена тръба доказано с цветна снимка, ама все ме страх да не я запуша, та може ли да го правя това профилактично и как точно се изпълнява рецептата?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
сраствания на тръбите
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2006, 16:50:29 pm »
Пиши ми на лични. Ще ти кажа какво мисля, че може да се направи и аз самата го правя, но като всяко нещо няма 100% гаранции.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
сраствания на тръбите
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2006, 16:55:05 pm »
Цитат на: White_Raven
Пиши ми на лични. Ще ти кажа какво мисля, че може да се направи и аз самата го правя, но като всяко нещо няма 100% гаранции.


Това към мен ли е отправено, че не разбрах?  :oops:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
сраствания
« Отговор #7 -: Април 19, 2006, 20:14:14 pm »
Здравей те
На скоро си направих лапаро и диагнозата ми е
2 запушени тръби и мого сраствания .Сега стоя и се чудя от куде да започна.В момента пия билки.От един форум прочетох за една баба която давала специялни билки според човека.Днес получих писмото и
вътре ми беше написала какви и как да ги пия и накрая ми е написала че 2007 ще имам момче.Толкова се зарадвах а като се сетя какво точно ми има само чудо ще ми помогне .
Eto adresa na baba Kuna - seloto e Slavshtiza - minava se prez Jablaniza, selo Bulgarski izvor i sled naikolko kilometra se zaviva vliavo za Slavshtiza... stignete li tam - koito i da popitate za baba Kuna shte vi pokaje kushtata... i dano vi se sluchi na vsichki ... Uspeh!!!
Бихте ли ми казали къде правихте инвитро .Аз не зная дали ще ме одобрят с тази диагнза.
*
сраствания на тръбите
« Отговор #8 -: Април 19, 2006, 20:39:05 pm »
Здравей, Галинче!
Според мен пиенето на билки при запушени тръби е губене на време. Аз също имах запушени тръби и правих пластика, но все още няма никакъв резултат. Сега очаквам отговор от ЗК и ще правя инвитро.

сраствания на тръбите
« Отговор #9 -: Април 20, 2006, 10:07:25 am »
Цитат на: White_Raven
Пиши ми на лични. Ще ти кажа какво мисля, че може да се направи и аз самата го правя, но като всяко нещо няма 100% гаранции.

Уайтче, защо на лични? :wink:
Кажи ми и аз искам да знам.
Ако не искаш - моля те на лични да ми пишеш :wink:
И аз съм с една извъмнаточна