0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Положителен тест.....
« Отговор #20 -: Септември 20, 2009, 22:09:20 pm »
krisi87 аз като видях положителния тест не можах да запаля цигара повече. Даже и оцелях... Първите седмици все още няма плацента която да филтрира и всичко отива в бебето. После и да спреш да пушиш все тая..
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Положителен тест.....
« Отговор #21 -: Септември 21, 2009, 00:46:56 am »
другото от което много се боя е че пуша намалих ги като разбрах но не достатъчно
докога мога да ги намаля
всмисъл драстично май няма да стане и мн ме е страх да не направя нещо на плода?
8O
Спри да пушиш. По-добро нещо за бебето си не можеш да направиш. Сигурно знаеш колко е вредно пушенето за теб самата. Представи си само каква е вредата за плода. Ако не можеш да се справиш сама, помоли семейството и приятелите си за помощ. Откажи цигарите още днес - дължиш го на детето, което носиш в себе си.
*
Re: Положителен тест.....
« Отговор #22 -: Септември 21, 2009, 07:27:35 am »
Криси, този казус за цигарите не съществува - кога и докога, просто ги спираш веднага и толкоз! Те са вредни и е лично решение дали да пушиш или не, но в този случай просто избор нямаш, защото не касае само теб. Още сега мачкаш кутията и я хвърляш.
Аз също пуша и не се гордея с това. Спирала съм ги два пъти за по година и половина. Първия път беше голяма вътрешна борба, броях дните без цигари и се кефех на постигнатото. Вторият път, за щастие, ги спрях поради твоята причина и въобще не ставаше дума за колебания, разсъждения, просто това е положението - догодина чак! А ако успееш нацяло да ги разкараш и тогава - имаш бира от мен и сърдечни поздравления! Аз не можах и се върнах към тях след това, но смятам да поправя грешката.
Така, че няма какво да му мислиш - спираш ги сега и веднага! Бебчето ти заслужава най-добрият старт в живота!
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 07:30:40 am от cygnus »
Re: Положителен тест.....
« Отговор #23 -: Септември 21, 2009, 10:48:33 am »
Криси, аз съм заклет пушач и съм спирала цигарите само веднъж - да видя дали ще оживея. Сега след положителния тест съм дръпнала точно веднъж от една цигара, за да разсея съмненията, че съм бременна в работата. И това е - нямам извинение дори за тази дръпка, но е ЕДНА от както видях теста.
Нямаш извинение за това, че пушиш - колкото и да си ги намалила, щом палиш си увреждаш детето. Не четеш ли тук какво може да му причиниш? Постави детето над собствените си нужди и не пуши.
[/url][/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Положителен тест.....
« Отговор #24 -: Септември 21, 2009, 22:36:35 pm »
Ти знаеш сама отговора на проблема тютюнопушене. :sinking:

В края на краищата го правиш на себе си и на детето си.:BangHead:

Ти вземи решението! :idea:
Така или иначе всичко ще е за твоя сметка, каквото и да те посъветват тук във форума. :bonk:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Положителен тест.....
« Отговор #25 -: Септември 21, 2009, 23:00:04 pm »
да не превръщаме темата в поредната отчетна седмична тема на бременните.
заключвам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!