0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

бяло течение
« -: Февруари 27, 2006, 09:54:21 am »
искам да ви попитам за бялото те4ение освен лекарствата които са многооо мойе ли някои да ми предлойи и някакви бабини иля4и?или билки за6тото сам сигурна 4е има но аз поне незнам!
предварително жи благодаря
и за клотримазол(clotrimazol)някои пробвал ли е и знае  ли дали има ефект или няма смисал да се слага?
*
бяло течение
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2006, 10:01:46 am »
Аз лекувах гъбички след антибиотик преди години с Клотримазол и съм много доволна.Тогава ми го комбинираха с промивки с разтвор на сода бикарбонат 10 дни.Консултирай се с лекаря ти по въпроса!Само с билки няма да стане.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
бяло течение
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2006, 11:14:22 am »
Аз също съм ползвала клотримазол - свещички и крем. Заедно с това пихме и двамата и антибиотих, след курса на лечение намаше нищо нередно. Успех.
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
бяло течение
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2006, 13:06:23 pm »
Bojidara, аз бих те посъветвала вместо да разчиташ на бабините илачи да си пуснеш една микробиология и лекар да ти предпише с какво да се лекуваш.
Това, което е подействало при някои момичета може да не е подходящо за теб. По-добре не си прави експерименти, а иди на лекар. Успех :D
Намерихме нашето синче.
бяло течение
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2006, 13:59:06 pm »
Може и да не са гъбички, трябва изследване със сигурност.
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
бяло течение
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2006, 14:28:02 pm »
Божидара,аз бих те посъветнала да отидеш на лекар,за да се установи на какво точно се дължи това течение.
Ако си ходила вече / от писмото ти не се разбира / и лекарствата , които пиеш не ти помагат се консултирай с друг лекар.Пишеш, за многооооооо лекарства-пиеш ли ги или имаш предвид , че има много по аптеките?
бяло течение
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2006, 14:32:10 pm »
Освен, че трябва да отидеш на лекар, непременно настоявай за микробиологично изследване. Скоро една лекарка в частен център, която съдено по възрастта й е опитна, прецени "на око" че имам Х и Y, но щом съм настоявала, щяла да ми пусне МБ, според която (и още няколко, направени на други места) няма нищо. Моя колежка също получила такава диагноза "на око" и изпили с мъжа й назначените лекарства, от което оплакването им не преминало.
Така че не предприемай лечение по преглед "на око". Възползвай се от възможностите на съвременната медицина :D

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    fo

гъбички
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2006, 12:04:57 pm »
аз си пуснах изследване МБ и се оказа че имам гъбички Candida.
Гъбечките пречат ли на забременяването и какво могат да причинят? В същто време си купих ръкавици за изследване на Ph и ми е нормално
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: гъбички
« Отговор #8 -: Февруари 28, 2006, 12:14:27 pm »
Цитат на: fo
аз си пуснах изследване МБ и се оказа че имам гъбички Candida.
Гъбечките пречат ли на забременяването и какво могат да причинят? В същто време си купих ръкавици за изследване на Ph и ми е нормално


Гъбичките трябва да бъдат лекувани. Понякога те са доста упорити и се нуждае продължително лечение. Моето мнение е да се лекуват локално по продължително време. Вместо да се пият много антибиотици които натоварват целият организъм.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    fo

микомакс
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2006, 15:29:37 pm »
на мен ми изписаха микомакс 1 таблетка за мен и за мъжа ми
някой чевал ли е? лекарката ми каза да не слагам нищо локалн, защото съм на клостил и правим опити този месец
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: микомакс
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2006, 16:29:18 pm »
Цитат на: fo
на мен ми изписаха микомакс 1 таблетка за мен и за мъжа ми
някой чевал ли е? лекарката ми каза да не слагам нищо локалн, защото съм на клостил и правим опити този месец


Да чували сме го Микомакса. Щом си на клостилбегит тогава наистина нищо локално не се поставя. Ще навреди на човечетата, а и по време на локално лечение е нужно да се пазите.
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!