0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: напълно объркана
« Отговор #40 -: Март 12, 2008, 17:15:00 pm »
Теди вече ти е отговорила, но аз само да потвърдя думите й, защото моята снимка беше във вторник на 11.03 и няма промяна в цената. Аз лично бях с упойка, защото при болки започвам да повръщам и мнението на Персенска беше да не рискуваме излишно. Упойката струва 90 лв. но преди това си платих и за ПКК с време на кървене и съсирване - 23.50лв. По въпроса с Тилкотила аз минах само с един - предната вечер, просто нямах нужда от друг, защото нямах и болки :D
Дано съм ти била полезна :)
Късмет!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: напълно объркана
« Отговор #41 -: Март 12, 2008, 17:27:11 pm »
Розовелче, ПКК заради упойката ли ти искаха или по принцип?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: напълно объркана
« Отговор #42 -: Март 12, 2008, 18:30:27 pm »
Доколкото разбрах е заради упойката, защото казаха, че без нея не може и я поискаха спешно. Стана за 5 мин.
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: напълно объркана
« Отговор #43 -: Март 12, 2008, 21:15:52 pm »
да заради упойката.
*
Re: напълно объркана
« Отговор #44 -: Март 12, 2008, 22:34:07 pm »
упойката ми се струва малко скупичка,честно казано.Нали сте си купували упойка за пункция...тя е без пари...Мога ли да кажа,че и аз повръщам като дойде ред за снимката ми ;)


Преди 3 дни бях при СТАМЕНОВ и той каза "едната свещичка вечерта преди снимката,втората сутринта и третата,ако има нужда на място или след това,ако има болки...Пошегува се ,не съм ли прочела във форума,че там са най-безболезнените ЦС и после каза,че по-нвгова преценка боли по-малко от хидротубацията...
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: напълно объркана
« Отговор #45 -: Март 13, 2008, 00:20:55 am »
Е днес правих снимка там при д-р Сегрив/дано не бъркам  името/,без упоики,свещи  и  др/.Мммммммм ,има страшна ръка ,а и е много хубав и мил :oops:.Резултатът не е за коментар.Просто първо искам аз да го обмился.Има защо :(
А аз не съм просто объркана ,като авторката на темата,а безмълвна,безсилна........
« Последна редакция: Март 13, 2008, 00:22:49 am от valikir »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: напълно объркана
« Отговор #46 -: Март 13, 2008, 10:07:50 am »
 :( :( :( Валиии
Re: напълно объркана
« Отговор #47 -: Март 13, 2008, 11:22:37 am »
Съжалявам за резултата, Валя !  :?
Дано това е последната пречка пред теб !  :grouphug:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: напълно объркана
« Отговор #48 -: Март 13, 2008, 22:55:38 pm »
Надявам се на чудеса вече.
То друго не ми остана- доверие,професионализъм,лекарска етика и т.н. ми стават все по чужди.

 И дано Господ да не ме изостави . :(


Успех момичета!
Не се предавайте.

Аз ще се опитам да се поразтърся и продължа от черната пепел,която ме засипва постоянно. :bighug:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: напълно объркана
« Отговор #49 -: Март 13, 2008, 23:04:41 pm »
Мила Вали, тупай по-силно този път та да е за последно и да не полепват никакви 4ерни сажди повече.

Убедена съм, че Господ няма да те изостави, но ти пожелавам да не те изпитва повече когато се бориш за тази си мечта.

Желая ти спокойствие и успех.
*
Re: напълно объркана
« Отговор #50 -: Март 14, 2008, 04:22:47 am »

 Вале,Съжалявам мила!Не се предавай и бъди силна!
     :bighug: :bighug: :bighug: