0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #80 -: Септември 26, 2007, 23:32:15 pm »
Честито gigi - лека и безпроблемна бременност ти желая!!!
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #81 -: Септември 28, 2007, 17:33:24 pm »
здравейтее и то мене аз съм нова тука  и много ми е притеснено, ако някой ми отговори на въпроса ще се зарадвам, вече 3 ден имам закъснение и два теста  sure check  и два отрицателни резултата имам ужасни болки в кръста и все още нямам М и положителен резултат и това взе да ме притеснява дали има нещо ненормално успех на всички :bighug:


*
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #82 -: Септември 28, 2007, 22:30:43 pm »
meli_81, направи кръвен тест. Ако и той е отрицателен - спокойно, може просто да е забавяне. Женският цикъл не е под часовник. Във всеки случай, ако е много необичайно за теб - иди на лекар. За съжаление, бременност може да се види чак при 7 дни закъснение(най-малко) и то на хубав вагинален УЗИ. Успех!
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #83 -: Септември 29, 2007, 07:22:32 am »
  :( тази сутрин  рано рано имам М,  изпревари ме преди да си направя още един тест  значи този месец пак усилено ще се работи за  положителен резултат, желая ви успех на всички и ви стискам палци за  :bfp: :balk_64:


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #84 -: Септември 29, 2007, 09:18:23 am »
Добро утро, момичета!
Мели, не се отчайвай, душко, горе главата! Най-хубавата част в цялата работа е работенето по въпроса! Колкото по-осилуно - толкова по-голям шанс, че следващия месец слънцето ще грее на нашата улица  :bighug: :balk_103:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #85 -: Септември 29, 2007, 14:24:27 pm »
 :Dда така ще направя горе главата и ще се работи за  :bfp: и съм сигурна, че всички ще успеем живот и здравее :bighug:


Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #86 -: Януари 24, 2015, 00:26:08 am »
Здравейте и от мен.Sure check не ми показа ,искам само да уточня ,че аз забременях седмица преди цикъл и ми дойде,но след цикъла усетих че нещо е станало и взех Sure check и не ми показа тоест много бледо ,взех Престо 2 опаковки или 4 касети са това-яснo изразени две черти.На същия ден направих кръвен ЧХГ- 56,9.Искам да уточня че купих скъпия вариант на Sure check.
« Последна редакция: Януари 24, 2015, 00:31:11 am от Shannel »
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #87 -: Януари 24, 2015, 02:44:56 am »
Az sam dovolna ot presto  davat tochen rezultat
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #88 -: Януари 24, 2015, 14:22:53 pm »
Аз сам ползвала престо и самного добри и точни но наи точни са кравните  тестове
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #89 -: Януари 26, 2015, 21:18:48 pm »
Момичета,миналият месец ползвах тестове за бременност ПРЕСТО.
Искам да ви кажа,че това за мен са най-ужасните тестове на света.
И двете касети ми показаха положителен резултат.След като направих втората касета...веднага се юрнах за още.Представете си колко бях щастлива да видя дълго чаканите две черти,и си представете като видях Шуър чек напълно отрицателен.....всичко се срути върху мен.Факт ,точно след няколко часа започна зацапването.
Като се замислих,тъй като правим опити от доста време,и преди ми се е случвало да ме подвеждат.
Толкова бях ядосана и разочарована,че ми идваше не знам каква АНТИ реклама да им направя.
Аз лично се доверявам само на Шуър чек....никога не са ме подвеждали!!!
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #90 -: Януари 26, 2015, 21:52:36 pm »
Може би си направила малък аборт .При мен се случи по същия начин .Просто не се е задържала бременността .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #91 -: Януари 27, 2015, 08:21:16 am »
Surecheck са се доказали през годините като надеждни. Моят съвет е да похарчите пари най-много за 1-2 уринарни теста. Ако искате да сте сигурни - отидете и си направете кръвен тест.

ако Shannel е имала кръвен тест 56, значи наистина е имало имплантация на зародиша, но след това просто не се е задържал. за съжаление, това се случва много често, почти  в 50% от случаите. повечето жени, ако не следят с тестове, дори няма да усетят това. следващият път ще стане!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #92 -: Януари 27, 2015, 10:01:31 am »
Подкрепям!
Аз съм на мнение...,че трябва директно кръвен тест,там няма лъжа,няма измама.
 :sucky:
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #93 -: Януари 27, 2015, 12:34:11 pm »
Точно така.Аз бях под огромно напрежение тогава ,последното за което си мислех е че съм бременна .Бях на лекар при гинеколог ,когото никога не искам да виждам през живота си- д-р Габровска.Нейните опасения бяха : "С това зацапване никога няма да забременееш.Ще ти изпиша противозачатъчни и ще ги пиеш 3 месеца.Или айде да изключа съмненията си ще ти изпиша Витамини и другата седмица ела като ти спре зацапването да направим цитонамазка да изключа рак на маточната шийка".Излязох от кабинета пребледняла.Тя даже не ми каза ,че има малка вероятност и да съм бременна.Тази седмица беше най-кошмарната за мен.Мисълта ,че съм на 24 и може да имам рак направо ме съсипа.Зацапването спря за кратко ,но притесненията ми не спряха.Плаках и само за това мислех .Чета симптомите в интернет и още повече се убеждавах ,че имам рак.Полудявах .Приятелят ми много се измъчи с мен.В денят преди да отида при нея за цитонамазка ,направих теста.Направо не можах да повярвам-рак с четири крака.Почти съм сигурна,че всикчото това притеснение допринесе за аборта.Ами ако беше ми изписала противозачатъчни.Личната ми вика ,че щяло да стане голяма бела ако ми беше изписала противозачатъчните както искаше.
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #94 -: Януари 30, 2015, 00:36:52 am »
Ужас...такива направо не знам на какво да ги направи човек........!!!
Точно за това и при най-малкото съмнение..кръвен тест,чиста работа.Така човек може да реагира във всяка ситуация.
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #95 -: Февруари 19, 2015, 15:27:05 pm »
И аз не харесвам тази марка тестове. Миналият месец ми закъсня с 4 дена, и понеже бяхме на почивка реших да си взема тест. И двата ми показаха втора много бледа чера. За съжаление и двата пъти се оказаха изпарителна черта.
Re: Тестове за бременност "ПРЕСТО"
« Отговор #96 -: Февруари 19, 2015, 15:49:39 pm »
И аз не съм положителна към тези тестове. Докато е мокър има втора черта като изсъхне няма......