0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз си имам една теория за песимистичното настроение - когато ти се случи нещо хубаво ще бъдеш  много приятно изненадана, а ако не ти се случи поне няма да бъдеш разочарована, но е ужасно гадно да живееш постоянно с черни мисли, това те смачква отвсякъде.

Държа да поясня- това, че днес ми се е скофтило настроението за няколко часа, не значи че живея постоянно с черни мисли!!!
baby_s, rouzi-anna, благодаря ви за подкрепата  :cuddle:
Пуки, ми честито ти! Забелязах, че си Много активен потребител  :balk_68:   :balk_602:
Tanita13, стискам всички възможни палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
tina1976  :welcome_1:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.

ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ И МНОООГО УСПЕШЕН ДЕН!  :balk_602:
Biserche,успех днес!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Eagle,6ти е и дано да не идват твоите гости и ако правиш тест резултата обезателно да е  :bfp:
Катенце,Хайде мила ,зарадвай ни. Тая ЦС все трябва да е свършила някаква работа!
Clevergirl_75,Silvi4ka,Rouzi-anna, Baby_s,успешен улов на яйцата и половинките ви да се постараят повече този месец,че да няма разочаровани!
Pukanka, мноооого си мисля за теб мила. Дано да се разминеш с хиперстимулацията и трансфера да е успешен! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
tina1976,   :welcome_1:
А на всички болнички /като мен/ успешно лечение и изтребване на всички гадини!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Biserche , успех днес ! Стискам палци  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
 :hello: Добро утро момичета!Пожелавам на всички ловуващи,НЕчакащи и лекуващи успех :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дайте да се потрудим и с божията сила и малко повече yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 да си направим по един подарък за празника на МАМА :sunshine: :sunshine: :sunshine: stork-girl stork-girl   preggo preggo preggo ,да напълним форума с  :bfp1: :bfp1: :bfp1: и да преминаваме всички заедно в следващия етап  :bori_007: :bori_004: :bori_006: :bori_005: :bori_002: :bori_015: :bori_009: :bori_013: :bori_009:      Мисля че колкото по-оптимистично сме настроени и не губим надежда толкова по-добре....като изгубим НАДЕЖДАТА тя как ще ни намери после?Гушкайте си надеждата и не я пускайте :cuddle:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
И за отпадам този месец за пореден път :(. Явно лелката е научила пътя до нас и й харесва да ме навестява винаги навреме, без да пропусне дата, поне да си помечтае човек. Явно нещата отиват към инсе.
Благодаря все пак за подкрепата момичета.
Успех на всички нечакащи и бързо да се излекуват всички, които се лекуват.
Бисерче стискаме палци днес за теб.
 :bighug: