0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1080 -: Декември 30, 2007, 17:40:45 pm »
Станахме 5 за 31ви.Супер. :lol: А знаете ли какво още ме зарадва? Аз съм с 28 дневен цикъл и като си погледнах календара ми се падат цели 3 овулации до края на Февруари. :lol: А аз много мечтая да забременея до Февруари.С 3 овулации ще имам повече шансове за това. Ако ме питате защо пък до Февруари,ще ви обясня. Една приятелка дето малко врачува, ми каза че 2008 година ще забременея.Това ми го каза още 2005 година когато  си мислех че всичко е наред и бебето ще стане веднага. каза ми и месеците през годината в които ако забременея ще е момче.Това са ми Януари,Февруари, Юни, Септември и Декември.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1081 -: Декември 30, 2007, 17:43:02 pm »
Ааааа повече сме за 31 :)
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1082 -: Декември 30, 2007, 17:45:59 pm »
pukanka,ще ме съсипеш.. :lol: :lol:  :crossfingers: тогава да е в тези месеци щом искаш момче :wink:!аз пък предпочитам момиче май..абе само да забраменея и да си имам поне едно детенце(може и две :wink:) - живо здраво- пък каквото и ще да е, момче или момиче все едно :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1083 -: Декември 30, 2007, 17:47:15 pm »
Брей ,че голям купон се заформя :lol:Давайте момичета,този ден е много специален и дано е увенчан с  много :bfp:
« Последна редакция: Декември 30, 2007, 19:28:36 pm от rouzi-anna »
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1084 -: Декември 30, 2007, 17:49:25 pm »
Ааааа повече сме за 31 :)

Е аз уж с тебе преброих 5, ама може да съм пропуснала някой.
pukanka,ще ме съсипеш.. :lol: :lol:  :crossfingers: тогава да е в тези месеци щом искаш момче :wink:!аз пък предпочитам момиче май..абе само да забраменея и да си имам поне едно детенце(може и две :wink:) - живо здраво- пък каквото и ще да е, момче или момиче все едно :D

 Шегувам се разбира се. :lol:То има ли място за капризи след 4 годишен стерилитет.Каквото дойде ще ми е най-скъпото на света.
*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1085 -: Декември 30, 2007, 17:50:27 pm »
Брей ,че голям купон се заформя :lol:Давайте момичета,този ден е много специален и дано е увенчан с  много:bfp:

Чуствам как в полунощ ще изритам всички гости дето ще идват у нас, и ще падне луд купон ама в леглото. :P
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1086 -: Декември 30, 2007, 18:12:55 pm »
Брей ,че голям купон се заформя :lol:Давайте момичета,този ден е много специален и дано е увенчан с  много:bfp:

Чуствам как в полунощ ще изритам всички гости дето ще идват у нас, и ще падне луд купон ама в леглото. :P
:lol: :lol: :lol: :lol:
да му мислим ние дето ще сме в ролята на гости? :lol: :lol:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1087 -: Декември 30, 2007, 19:13:33 pm »
Здравейте момичета, вчера не можах да ви пиша, направих тест вчера и резултата беше -  :( и днеска 34 ден от МЦ си мина без М, никога съм нямала толкова дълъг МЦ най - дългия си беше 31 дена, няма М но няма и положителен резултат :(


*
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1088 -: Декември 30, 2007, 19:30:47 pm »
Мели не губи надежда!
Сигурно е рано още теста да покаже  :bfp:
Защо не направиш кръвен.
Успех и да пишеш!
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1089 -: Декември 30, 2007, 19:33:54 pm »
Катя ,и аз ще съм гост,та да знам ако вземат домакините да ни гонят ще се досетя каква е работата :lol:
Мели ,не си разваляй предпразничното настроение.Изчакай 1-2 дни и направи кръвен тест,ако недай си боже до тогава дойде м. :bighug: :crossfingers:
Re: В очакване на +++ резултат (продължение)
« Отговор #1090 -: Декември 30, 2007, 19:42:28 pm »
Така ще направя, ще изчакам  да видим какво ще е положението, но освен болки в гърдите нямам и никакви симптоми, освен чакане нямам избор. Ще ви пиша :bighug: