0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ето ме тук с моите страни въпроси
« -: Ноември 09, 2007, 11:29:57 am »
Здравейте момичета,

през декемви ще сме на първо посещение при д-р.Владимиров.Казаха ми ,че там е малко по-скъпо.Може ли някой да ми каже горе долу каква сума трябва да си подготвя.Ние сме със мъжки фактор и ще правим и биопсия.
Какви са Ви впечатленията от екипа?
Докато много се стахувах и бях се отказала от инвитро, сега чакам  с нетърпение да започнем.Искам да благодаря отново на всички, които ме подкрепиха.


Успех на всички



Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2007, 17:46:37 pm »
galian_75 първо да ти кажа добре дошла в отбора  :lol:
За сумата - всичко е много индивидуално, зависи от това как ще реагира организма ти на стимулация.
Самата сума за процедурата е фиксирана, но предвид това, че ще правите и биопсия не мога да те ориентирам. По принцип включва необходимите прегледи и фоликуметрия, материали, анестезия при пункцията, и т.н., не включва хормоните и кръвните изследвания.
Екипът са страхотни специалисти, много слънчеви и отзивчиви, д-р Владимиров вниква внимателно в проблема и търси най-доброто решение за всеки отделен случай.
И не се страхувай, няма нищо страшно, даже ще ти бъде супер интересно, защото е за първи път... И нека да е за последен, късмет.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2007, 17:53:37 pm »
Здравей,миналия месец правих икси с биопсия при д-р Владимиров.
Цената на процедурата е 3600 което включва и биопсията,отделно правих три пъти хормонални изследвания по 55 лв.
Цената на лекарствата зависи от това как ще реагира организмът ти,при мен беше под хиляда лева/21 пурегона 50 не знам колко струват/.
Лекарят и екипа му са невероятни,толкова са мили и внимателни,че направо не усетих как мина иксито :D.
Успех!
*
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2007, 19:25:39 pm »
Гъбката11, а беше ли успешно иксито?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2007, 22:26:27 pm »
Още 7 дни и ще разберем  :D.
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2007, 23:09:50 pm »
gubkata11 , много късмет и след 7 дни да ни кажеш хубава новина.
Стискам палци


*
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2007, 10:38:56 am »
гъбката11, късмет,  :goodluck:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2007, 12:09:46 pm »
Успех гъбка! :crossfingers: yahoo_17
Галиан,успех и на вас!
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2007, 09:49:04 am »
Здравейте момичета,имам един въпрос, утре съм на сондаж но от 4 дни имам силни болки в кръста от възпален седалищен нерв,дали това ще попречи на изследването ми?На мен ми предстои икси този месец и това много ме притеснява.УСПЕХ НА ВСИЧКИ ОТ МЕН.
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2007, 21:08:16 pm »
Гъбка :crossfingers: :bfp:
Галиан,успех.
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2007, 17:38:54 pm »
mega79, не съм много компетентна по въпроса, но мисля, че няма да попречи...
Re: ето ме тук с моите страни въпроси
« Отговор #11 -: Декември 02, 2007, 18:32:37 pm »
Галиан, д- р Владимиров е много внимателен. Моят съвет е да му кажеш за страховете си- сигурна съм, че ще направи каквото трябва. Ние също сме с азооспермия, вследствие на двустранен крипторхизъм и големият ни страх беше дали ще се намерят сперматозоиди- е, намериха се  :D Всички лекари бяха учудени, но се намериха  :lol: Даже и оплождане имаше, и резултатър накрая е 11 ембриона  :wink: Чакаме резултата и се моля от все сърце да видим двете чертички. Аз също като теб бях уплашена и притеснена дали ще се справя. Преди да започнем процедурата бях на антидепресанти- спрях ги, преборих се с много от страховете си и се надявам всичко да е наред. Пожелавам ти много късмет  :bighug:  Питай, с каквото мога ще ти помогна  :lol: