0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Ние се познаваме от 18 години, семейство сме от 16 год., а опити правим от 15.
Сигурно вече сме си омръзнали. :lol:
Фактът, че все още сме заедно е показателен обаче.
Ако нямахме чувства един към друг, досега да сме се разделили.
Често тази мисъл ми е минавала през ум - за да може
съпругът ми да срещне жена, която да му роди дете.
Дори съм го предлагала (уж под шеговита форма).
Но той казва, че говоря глупости. :D
Преминали сме през много трудности, но сме ги преодоляли.
Не сме се отказали да имаме дете и след 3 неуспешни опита ин витро.
Дано и на нашата улица да изгрее слънце. :garden:

*
Единствената трайна 'повреда' в мен е, че тотално отказах секса като интимност между двамата.За мен това винаги ще си остане нещо, което се прави по график, без значение дали имаш желание или не.
Уви, точно така е...
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Единствената трайна 'повреда' в мен е, че тотално отказах секса като интимност между двамата.За мен това винаги ще си остане нещо, което се прави по график, без значение дали имаш желание или не.
Уви, точно така е...

Мдаааа, има нещо такова....при мен нещата минаха в шеги и закачки, не защото ни е било смешно, а защото е малко по-леко. Моят любим се шегуваше за секса по график, че е като на работа и се пазареше за надница.... :wink:
*
Хи-хи!Това ми напомня за една случка миналата година.Майка нещо беше свършила в магазна спешно, а ние щяхме да ходим  вечерта и тя ми се обажда,че ще прати пари по на моя чичо му (те са много близки семейства и комшии).Той обаче не ме намерил и отива на моя в сервиза.Дава му 100 лева и вика-Баба ти (сиреч майка ми) ги дава..Моя не може в първия момент да зацепи и пита-Ама за какво бе??? 8O 8O 8O.А чичо му-ми дето качваш дъщеря и.. :lol: :lol: :lol:.Звъни ми моя и вика-Мимче, майка ти вече взе да ми плаща, така че се приготвяй довечера-не мога да не си заработя парите! :lol:.След седмица две лягаме си една вече и аз го гушвам и оня ми ти Капанец -Аааа, майка ти за тая седмица не ми е плащала, не може то така! :lol: :lol: :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
 :lol:  :lol:  :lol: Мимка, понягога се пукам от смях с теб.  :lol: :lol:

Как се отразява......
   Еми, как - зле, как. Сексът ни премина по наклонената крива до най-ниското си стъпало... Аз вече нямам желание - той не си и иска....та така...И изобщо не знам как ще я караме...   :ask:
  Мимке, това с филмите допада на мен ама не и на него...
*
Единствената трайна 'повреда' в мен е, че тотално отказах секса като интимност между двамата.За мен това винаги ще си остане нещо, което се прави по график, без значение дали имаш желание или не.
Уви, точно така е...

Aз явно нещо не съм наред - откриването на проблема ни най-малко не намали желанието ми за секс...горкия ми мъж постоянно го тормозя (е,той не се оплаква де,но понякога наистина му идвам в повече с моите набези - виждам го просто!  :lol:) Не знам,просто винаги съм обичала секса и затова много се радвам,че този проблем не повлия на желанието както от моя,така и от негова страна.

п.с. Мимка,схванах се от смях тука с тази случка вашата :lol:...много ме развесели,да знаеш! :bighug:
« Последна редакция: Септември 29, 2007, 15:21:21 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Counterfeit ,
И аз съм като теб. Не ми е липсвало желание ни най-малко по времето на графиците, даже аз го "нападах" моя мъж. По-скоро, на него не му се действаше по график и май на моменти му беше досадно.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
И моя мъж все ми повтаря че ме обича и че нищо не се е променило, но усещам как ставаме все по-далечни. Говорим си все по-малко, той гледа филми а аз шия гоблен и почти не си говорим. Отвреме наврме есамо почват обвиненията кой виновен и кой не и виждам как му се изкривяява лицето като види бебе на улицата. С това не ми помага защото го прави по такъв начин че да се чувствам аз виновната. Защото при тях е лесно-една спермограма и ако всичко е наред,ние сме виновните.Нищо че и при мен всички изследвания са о.к.
..."И моя мъж все ми повтаря че ме обича и че нищо не се е променило, но усещам как ставаме все по-далечни. Говорим си все по-малко, той гледа филми а аз шия гоблен и почти не си говорим. Отвреме навреме само почват обвиненията кой виновен и кой не"

Позната история.....До тук имам 2 гоблена вече в рамка и два почнати....
.....За разведряване на обстановката ще кажа само, че докато си шиех гоблен и му говорих нещо, той заспа а аз си говоря ли говоря....И като поглеждам защо си водя монолог - той заспал...И аз като взех маркера дето си бележа с него и му написах на челото "на Меги", ама "огледално", че сутринта като се погледне в огледалото да може да го разчете...А пък той се направи все едно, че нищо не е станало, ама аз се смях многоооо :D :D :D и му казах, че другия път като заспи докато му говоря, ще му лакирам ноктите и на ръцете и на краката... :D :D :D
megiaries,
Умрях да се хиля с теб!
Можеш да му направиш и декорации на някои нокти. :lol: :lol: :lol:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Това с декорацията е добра идея! :thankyousign:
Само дето са му малки ноктите....Иначе имам опит - сама си правя ноктите и рисунките по тях.. :D :D :D
Другия път вземи лепенки за епилация и като заспи го епилирай. Ако и тогава не реагира-незнам. :wink:
А когато не можете да си говорите на тази тема или по-скоро когато само аз говоря а той се прави че ме слуша. Когато няма никакво желание от негова страна. Когато само аз си го навивам и търся проблема и причитините... Не мога и да си мечтая да отиде да си направи спермограма, не мога и да си мечтая да правим секс когато са точните дати. Всичко трябва да е инициирано от него, трябва да е сутрин..., трябва да не е уморен... и като се замисля къде оставам аз.
хаахахахааа - това за епилацията....мн якооо :D :D :D
И изпитано. :wink:
...Да разбирам ли, че вече си го пробвала???... :balk_56:
А когато не можете да си говорите на тази тема или по-скоро когато само аз говоря а той се прави че ме слуша. Когато няма никакво желание от негова страна. Когато само аз си го навивам и търся проблема и причитините... Не мога и да си мечтая да отиде да си направи спермограма, не мога и да си мечтая да правим секс когато са точните дати. Всичко трябва да е инициирано от него, трябва да е сутрин..., трябва да не е уморен... и като се замисля къде оставам аз.
Мила ,как така къде оставаш ти?Нали сте семейство и трябва двамата да вземате решения.Трябва да се правят компромиси в една връзка.Той нали иска бебе,значи трябва да направи спермограма ,може пък проблема да е в него.Поговори с него сериозно,с това шега не бива.Успех миличка.
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
как се отразява ли? до скоро не се замислях и подминавах тази тема, без да й обръщам никакво внимание. но колкото повече време минава, толкова по-жалка се чувствам. в последно време са все повече скандалите за някакви съвсем дребни нещица (а преди въобще ги нямаше) и за това кой, колко пари харчел, че за фонд "бебе" трябва да се отделя повече (щото това е основния проблем - парите), за това, че като сме казали, че отказваме цигарите, наистина трябва да ги откажем, т.е. въобще да не пушим, за секса по график, и как точно този тип секс не ни се нрави и на двамата и най-вече за това, че аз не съм същата жена, за която се е оженил, а най-лошото е, че аз знам, че е така, сякаш се виждам от страни, искам да бъда пак това щастливо, усмихнато и заредено с живот момиче, а не се получава. все в ума ми бебе, бебе и... пак бебе и колко пари са нужни да си го "купя" и пак сметки... а как обръщам внимание на разни дреболии, свързани със свеки и сестра му, ужас... преди не ме интересуваше. усещам злобата, загнездила в мен и се мразя, мразя това което живота направи от мен. не, това наистина не съм аз, или може би съм вече ново такова, с което трябва да живея за напред, или поне докато и ние си имаме бебче. Боже, нека да е само до тогава...
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Благодаря Ви момичета за тази тема, защото мислех че този проблем е само при нас.
Почти не правим секс, а за схеми и да не говорим.Ние сме с мъжки фактор, а и мъжкия фактор има дете от първи брак и си мислех, че е ненормално ако искаш да имаш дете да отказваш да правиш секс и това се случва само с мен, но явно всички имаме и този проблем...то защото другите са ни малко...Е поне ми подействахте маааалко успокоително.Добре е че Ви има :biglove::biglove::biglove: