0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    donna

aлоето и Еньо Миланов
« -: Април 14, 2008, 11:16:45 am »
Здравейте момичета,аз ходих при този лечител-печелбар.Искаше да ми продаде билки за 103 лева.Това беше края на 2006,а сега сигурно тези билки струват повече.Отказах му.Прибрах се вкъщи и мама ми направи рецептата с алое,мед и вино(против грипа,който върлуваше тогава)След месец забременях.След дозата се почива 2 месеца,за да не се разшири черния дроб.Забранено е за бременни.Може да причини аборт.
 Желая на всички бързо забременяване,лека бременност и здрави бебета!
*
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #1 -: Април 14, 2008, 11:30:08 am »
Donna, радвам се че си забременяла и дано всичко е наред.
Ние също ходихме при билкаря. Мъжа ми пие билки за подобряване на спермата. Нашите билки струваха 60 лв, за 3 месеца. Мисля че цената е поносима.
Аз лично съм доволна от отношението, и факта че човека събира сам билките, от доста години...Има много доволни хора от него, и аз съм една от тях.
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #2 -: Април 14, 2008, 20:41:33 pm »
Аз съм доволна от д-р Желязков.
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #3 -: Април 14, 2008, 20:59:42 pm »
 Какви билки съдържа сместа на този лечител?
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #4 -: Април 14, 2008, 22:18:52 pm »
Дона, твоята рецепта с алое я пиеше моя свекър, докато беше болен от рак. Искам да кажа, че това че си забременяла е прекрасно, но едва ли има нещо общо с тази рецепта, която излиза, че е пенкелер. :D
При Еньо Миланов съм ходила преди повече от 10 години за ирисова диагностика заедно с цялото ми семейство. Нещо като "профилактичен преглед" :D Беше ми дал някакви билки против възпаление на половите пътища. Не мога да кажа дали са ми помогнали или не.
ПП Извинявам се за оспамването на темата ти.

Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #5 -: Април 20, 2008, 17:33:59 pm »
Момичета, моля Ви, живеем в XXI век, нека не си внушаваме и не се доверяваме на лица, които нямат медицинско образование и не се знае какво точно ни предлагат. Аз също приветствам природната медицина като съпътстваща на хуманната, но статиите, които прочетох за Еньо Миланов, баба Куна и т.н. тук във форума леко ме ужасиха. Най-малкото, като купуваме билки и други хранителни добавки, смятам, че трябва да имат някакъв сертифициран анализ и съдържание, а не сляпо да се доверяваме, че някой ги е брал лично по изгрев слънце.

В момента и аз пия добавки, но направих щателно проучване на фирмата, която ги произвежда и пакетира. Няма да й правя реклама, но изнася по-голяма част от продукцията си в Щатите от години, помолих и мой приятел-американец да се поразрови дали е имало оплаквания на техния пазар, а той ми препрати само добри отзиви.

Другото, което трябва да имаме впредвид е факта, че неправилно назначени и предозирани билките съвсем не са безвредни.

И последният, но немаловажен факт е, че по-голямата част от народните лечители хал хабер си нямат от анатомия и в по-голяма част печелят пари от хорското нещастие и отчаяние. Неслучайно медицината е една от най-трудните науки и заедно със специализациите се изучава близо 10 години. Много от нас са си изпатили от грешни диагнози и некачествено извършени процедури от лекари-специалисти, какво остава ако се оставим в ръцете на шарлатани...
*
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #6 -: Април 20, 2008, 17:43:41 pm »

Другото, което трябва да имаме впредвид е факта, че неправилно назначени и предозирани билките съвсем не са безвредни.

И последният, но немаловажен факт е, че по-голямата част от народните лечители хал хабер си нямат от анатомия и в по-голяма част печелят пари от хорското нещастие и отчаяние. Неслучайно медицината е една от най-трудните науки и заедно със специализациите се изучава близо 10 години. Много от нас са си изпатили от грешни диагнози и некачествено извършени процедури от лекари-специалисти, какво остава ако се оставим в ръцете на шарлатани...

:good_post:
Re: aлоето и Еньо Миланов
« Отговор #7 -: Април 20, 2008, 17:54:54 pm »
 :thankyousign: