0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: д-р Александров
« Отговор #40 -: Юни 01, 2007, 22:19:37 pm »
Аз си мисля, че д-р Александров ще продължи да работи в областта на стерилитета.
Той все пак е в България и продължава да практикува лекарската професия. Много се надявам и силно вярвам, че ще има още много хора, които ще направи щастливи.
Като стана дума за благодарности не съм сигурна дали някога ще успея да намеря думите, които да изразят дори и малка част от чувството на благодарност, което изпитвам към него и екипът, в който работи, но съм сигурна , че никога няма да забравя това, което направиха за нас. Докторе, благодаря ти за отношението и професионализма и за двете най-хубави и толкова очаквани усмивки, които някога съм виждала през живота си.
Re: д-р Александров
« Отговор #41 -: Юни 04, 2007, 21:54:36 pm »
Днес говорих с Александров,наистина няма да прави икси нито във Варна,нито в Плевен.На негово място ще бъде д-р Ангелова,така ми каза той.Моля ако някой знае нещо повече за нея да сподели.
Re: д-р Александров
« Отговор #42 -: Юни 04, 2007, 22:01:29 pm »
Симпатична блондинка, ако правилно със се ориентирала. :lol:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: д-р Александров
« Отговор #43 -: Юни 04, 2007, 22:33:22 pm »
Симпатична блондинка, ако правилно със се ориентирала. :lol:

Първия момент щах да кажа, че нищо не ми говори, но се сетих за една млада докторка на етажа.. :)
Който и да е дано 'направи' много бебета (1-2 на мен моля)!!! :D
Re: д-р Александров
« Отговор #44 -: Юни 05, 2007, 08:53:54 am »
Д-р Ангелова от много скоро се занимава с ембриология /няколко месеца/. До преди това /а и все още доколкото зная/ се занимаваше с хирургия, работи в екип с Д-р Козовски младши. Имам наблюдения от работата и като помощник хирург . Дано и като ембриолог да се справя добре.
*

    JenniH

Re: д-р Александров
« Отговор #45 -: Юни 05, 2007, 12:17:16 pm »
Точно защото държим на Др.Александров е некоректно да го цитираме, още повече че нещата касаят негови лични планове. Дали те са официални, съмнявам се, защото той продължава да е шеф на ембрилогичната лаборатория.
Мими и Жужка, наистина, всички сме привързани емоционално към него, но продълажавам да твърдя, че на подобни разказваници мястото им не е в публичен форум.
Мисля, че с тези слухове му правим лоша услуга.
*
Re: д-р Александров
« Отговор #46 -: Юни 05, 2007, 21:36:12 pm »
Точно защото държим на Др.Александров е некоректно да го цитираме, още повече че нещата касаят негови лични планове. Дали те са официални, съмнявам се, защото той продължава да е шеф на ембрилогичната лаборатория.
Мими и Жужка, наистина, всички сме привързани емоционално към него, но продълажавам да твърдя, че на подобни разказваници мястото им не е в публичен форум.
Мисля, че с тези слухове му правим лоша услуга.
Този "публичен форум" както го наричаш,случайно е за хора с репродуктивни проблеми и съответно интересуващи се от най-добрите специалисти в тази сфера - един от които е точно д-р Александров.Не правим нищо лошо,спри с безумните си включвания ако обичаш,че нещо доста почна да ме дразниш,честно казано.И вземи се регистрирай,като толкова ти се пише по темата.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: д-р Александров
« Отговор #47 -: Юни 05, 2007, 22:21:17 pm »
Точно защото държим на Др.Александров е некоректно да го цитираме, още повече че нещата касаят негови лични планове. Дали те са официални, съмнявам се, защото той продължава да е шеф на ембрилогичната лаборатория.
Мими и Жужка, наистина, всички сме привързани емоционално към него, но продълажавам да твърдя, че на подобни разказваници мястото им не е в публичен форум.
Мисля, че с тези слухове му правим лоша услуга.


Ясно ни е, че д-р Александров има преди всичко личен живот.
Но щом е избрал да е в услуга на хората, малко или много животът му
става обществено достояние.

А ти нещо като адвокат ли му се явяваш?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: д-р Александров
« Отговор #48 -: Юни 05, 2007, 22:23:31 pm »
Е хайде сега, да не обсъждаме с кого си ляга д-р Александров. Това му е личния живот. Другото не е лично.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: д-р Александров
« Отговор #49 -: Юни 07, 2007, 16:39:22 pm »
Факт,е че повечето от нас,които са правили инвитро във Варна,са били там заради   д-р Александров.Не,че останалата част от екипа е лоша,но може би по-голяма част от успехите се дължат на него.Всички знаем,че ембриологичната част е най-важна и сме признали и оценили труда на доктора,още повече,че той го прави не толкова за пари,а за да помогне.Поне моето мнение е такова.И в това,че тук обсъждаме бъдещите му професионални планове,не виждам нищо лошо.За личните му планове аз нищо не прочетох,а JenniH къде ги видя не знам.Нормално е голяма част от момичетата да са заинтересувани какво ще стане с него.Нали винаги казваме,че трябва да вярваме на лекаря си.Александров е един от малкото лекари,на които можем да имаме доверие.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    neia

  • *
  • 45
  • искам бебче
Re: д-р Александров
« Отговор #50 -: Юни 11, 2007, 18:00:16 pm »
Факт,е че повечето от нас,които са правили инвитро във Варна,са били там заради   д-р Александров.Не,че останалата част от екипа е лоша,но може би по-голяма част от успехите се дължат на него.Всички знаем,че ембриологичната част е най-важна и сме признали и оценили труда на доктора,още повече,че той го прави не толкова за пари,а за да помогне.Поне моето мнение е такова.И в това,че тук обсъждаме бъдещите му професионални планове,не виждам нищо лошо.За личните му планове аз нищо не прочетох,а JenniH къде ги видя не знам.Нормално е голяма част от момичетата да са заинтересувани какво ще стане с него.Нали винаги казваме,че трябва да вярваме на лекаря си.Александров е един от малкото лекари,на които можем да имаме доверие.
:balk_103:
*
Re: д-р Александров
« Отговор #51 -: Юни 11, 2007, 18:06:10 pm »
Всички знаем координатите на д-рАлександров.Ако на някой му се налага да го потърси за помощ сигурна съм, че ще се отзове без проблеми, а това е най важното.Аз живея в София и когато ходя на ЖК след това веднага му се обаждам и се консултирам с него.Просто му   имам доверие.
Re: д-р Александров
« Отговор #52 -: Юни 15, 2007, 12:45:35 pm »
Д-р Александров явно е сменил екипа, вижте екипа на клиниката в Плевен.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=26
*
Re: д-р Александров
« Отговор #53 -: Юни 15, 2007, 12:49:56 pm »
Той е в екипа от самото откриване на клиниката.

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
Re: д-р Александров
« Отговор #54 -: Юни 15, 2007, 13:25:19 pm »
Не забелязах някаква промяна, явно ти за пръв път отваряш тази страница.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]