0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
ОС 15 март
« -: Февруари 01, 2008, 16:36:53 pm »
Управителният съвет на сдружение "Зачатие" - София, на основание чл. 26 ЗЮЛНЦ свиква общо събрание на 15.III.2008 г. в 14 ч., в София, ул. Верила 4, при следния дневен ред:
1.избиране на нов член на управителния съвет;
2.промяна на седалището и адреса на управление
3.организиране на Деня на репродуктивното здраве;
4.отчет за дейността на сдружението през 2007 г.;
5.финансов отчет;
6.разни.
При липса на кворум на основание чл. 27 ЗЮЛНЦ събранието ще се проведе същия ден в 15 ч., на същото място и при същия дневен ред.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: ОС 15 март
« Отговор #1 -: Март 10, 2008, 10:01:50 am »
Да повдигнем тази тема  :D
*
Re: ОС 15 март
« Отговор #2 -: Март 10, 2008, 13:05:28 pm »
А няма ли да правим промени в устава. Ако да - казвайте, да ги подготвям. Аз мисля например да променим текста, като дадем възможност за изкл. на чл. от УС
В очакване ....
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: ОС 15 март
« Отговор #3 -: Март 10, 2008, 21:46:42 pm »
В момента текстът е този:

Член 27– прекратяване на членство в УС

(1) Членството в УС се прекратява:

1. с изтичане на мандата на УС и непреизбирането на съответния член за нов мандат.
2. по собствено желание на съответния член, при невъзможност да изпълнява задълженията. В този случай, членството се прекратява след писмено едномесечно предизвестие, отправено до председателя на УС
3. при смърт или поставяне под запрещение на съответния член на УС
4. при неизпълнение от страна на съответния член на възложените му от настоящия Устав функции. В този случай, членството се прекратява след решение на ОС, по предложение на УС
(2) В случаите по ал. 1, т. 2, 3 и 4, ОС избира на негово място нов член за срок до края на мандата на останалите членове на УС.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ОС 15 март
« Отговор #4 -: Март 10, 2008, 23:39:52 pm »
определено този  член се нуждае от промяна. и съответно - свързаният с него за избор на нов член на УС.

вероятно има и други трески за дялане. Фани, давай!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ОС 15 март
« Отговор #5 -: Април 22, 2008, 22:11:41 pm »
ОС ще се проведе на 17 май.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: ОС 15 март
« Отговор #6 -: Април 22, 2008, 22:36:38 pm »
Решено ли е къде или бързам  :lol:

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ОС 15 март
« Отговор #7 -: Април 22, 2008, 22:42:34 pm »
Сигурно пак на същото място и по същото време, освен ако не предложите някаква промяна.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: ОС 15 март
« Отговор #8 -: Април 22, 2008, 23:26:24 pm »
Там си е, така е обявено в ДВ.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde