0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #20 -: Май 02, 2007, 16:57:45 pm »
Counterfeit,много точно си го описала!!!аз се чувствах ама едно към едно с твоето описание!!!браво много реално си го описала,само,че при мен се появи усложнение и са ми били 3 упойки от тази гадната(ако това може да се нарече упойка)така,че адът беше пълен,нооо...независимо от всичко това съм благодарна на доц.маркова и екипа й,защото откри неща които за мен са били причина 10г да нямам деца!да се подлагам на вс.всевъзможни изследвания,операции,аборти и т.н,а причината е проста,но...


Моя въпрос не е по темата за сондажа, но ми се ще да попитам.

de4ka, каква всъщност се оказа причината?
Явно е нещо дето не се вижда при УЗИ, или цв.снимка, но пък се е видяло при сондажа, затова ми стана интересно какво е това. Предполагам не ми е нахален въпроса, нали тук във форума непрекъснато научаваме нови неща.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #21 -: Май 02, 2007, 19:49:09 pm »
На мен ми правиха сондаж без упойка.
Не усетих болка. Усещането не е много по-различно от гинекологичен преглед.
Даже се изненадах, че в някои случаи се поставя упойка.
*
Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #22 -: Май 02, 2007, 21:59:48 pm »
Здравейте момичета!
Сондажът си е пробен трансфер. Един вид генерална репетиция. Изобщо не боли. Ако болеше, трансферът също щеше да боли.
Това, което описва Counterfeit явно не е чист сондаж, а и нещо друго. Доколкото знам само доц. Маркова го прави.
Но определено сондажът е полезен. Дава инфо за пътя, по който ще се прави трансфера. ИЗИСКВАЙТЕ сондаж!
Точно сондаж си беше,Ази - поне доц. Маркова така го нарича,а аз на нея й вярвам :wink: Много интересно защо ще ме вика за сондаж,ако ще има предвид друга процедура :lol:
После на трансфера тя сама призна,че е учудена колко лесно е минал трансфера),като се имало предвид,че сондажа при мен минал по-сложно...Така че,сондаж си беше.И повярвай ми - при някои БОЛИ. :?
« Последна редакция: Май 02, 2007, 22:03:15 pm от Counterfeit »


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #23 -: Май 02, 2007, 22:13:14 pm »
Аз също бях при доц.Маркова,сондажа беше с упойка,но болка имаше,даже ми се искаше да извикам да спрат,не знам,може и да съм викала.Момичето след мен доста силно викаше,каза ми,че също я е боляло,но нищо не помни.После говорих и с други момичета,също при Маркова,при тях също е имало болка.
П.П. При трансфера нищо не усетих.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #24 -: Май 03, 2007, 00:32:35 am »
Абе момичета, шом има такава разлика при д-р Маркова и останалите доктори, да не би тя да прави и дилатация? Може би тя така го нарича. Аз не че много разбирама ама да се включа :lol:


Re: Какво е "сондаж'?
« Отговор #25 -: Май 03, 2007, 08:47:12 am »
Аз доколкото зная при доц.Маркова го правят с упойка , защото освен сондаж правят и дилатация. Но дали винаги правят дилатация или не , не мога да кажа. Аз докато бях упоена чух доктора да казва "даже няма /или нямаше/ нужда от дилатация". Но нали знаете гадната упойка , не разбрах дали са ми правили дилатация , а после забравих да попитам :)