0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
б-ца токуда
« -: Март 28, 2007, 11:01:55 am »
някой знае ли дали имат сайт. търсих, но не можах да намеря. ако някой успее ще има мерси :D
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: б-ца токуда
« Отговор #1 -: Март 28, 2007, 11:05:19 am »
http://www.tokudabolnica.bg/
Айде, ще черпиш. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #2 -: Март 28, 2007, 11:27:29 am »
 :drunk:

ама само това ли им е сайта бре. аз се надявах на някво инфо - цени, специалисти...
добри са - елате ни вижте :x. мерси все пак :oops:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: б-ца токуда
« Отговор #3 -: Март 28, 2007, 11:29:36 am »
Лили, сори.  :oops:
Толкова се зарадвах, че мога да ти помогна, че не погледнах въобще съдържанието.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: б-ца токуда
« Отговор #4 -: Март 28, 2007, 11:30:03 am »
егати сайта ,то нищо няма.Аз лежах 4 дни там през Януари,та ако с нещо мога да помогна съм насреща. :D
<br />
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #5 -: Март 28, 2007, 11:43:30 am »
интересува ме една по-конкретна аг лекарка - емилия кирякова. засече ли се с нея и имаш ли впечатления
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #6 -: Март 28, 2007, 11:44:43 am »
Лили, сори.  :oops:
Толкова се зарадвах, че мога да ти помогна, че не погледнах въобще съдържанието.

това пък защо. да не си им правила ти сайта та се срамуваш вместо тях. те да се засрамят бре :lol:. е все пак поне тел са обявили...въпреки че не го вдигат...мерсито си остава миличка.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: б-ца токуда
« Отговор #7 -: Март 28, 2007, 11:47:57 am »
не съм , аз ходя там при д-р Колева и мога да питам за тази.Иначе цените при всички са едни,защото си пращаш на регистратурата,ако си без направление.
<br />
*
Re: б-ца токуда
« Отговор #8 -: Март 28, 2007, 11:49:38 am »
виж тук, има доста мения, може нещо да ти помогне
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=142529.0

*
Re: б-ца токуда
« Отговор #9 -: Март 28, 2007, 11:54:03 am »


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #10 -: Март 28, 2007, 15:56:31 pm »
Pippi, мерси ще го прегледам по-късно

White, тая дето е пуснала темата не ти ли прилича на някой който познаваш... :lol: 8)

зори, питай твойта лекарка какво мисли за нея ама без да ми споменаваш името щото ще стане малко кофти ако разбере че я проучвам...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: б-ца токуда
« Отговор #11 -: Март 28, 2007, 17:27:01 pm »
Лили, май много ми станаха издънките за днес. Ама то така става, "Бързата работа - срам за майстора". :oops:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #12 -: Март 28, 2007, 20:05:34 pm »
стига бре, я по-ведро :D
тогава още не ме мързеше чак толкова да натискам шифта...та може и затова да не си ме разпознала веднага :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: б-ца токуда
« Отговор #13 -: Март 28, 2007, 20:38:59 pm »
Лиле бре, ти за 3 години не можа ли да я разконспирираш таз?  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #14 -: Март 28, 2007, 22:14:40 pm »
бе мани, то там е една драма... :lol:
тя първа ми откри повишения пролактин и ме прати на ендокринолог - не ги разбирала хормоните (браво, шапка свалям за признанието). обаче ендокринолога се осра качествено и после от дума на дума коларов (също яко осиране) и стаменов за финал (без осиране :lol:). но понеже ми е симпатична та се чудя до къде се е докарала. по мое време беше в поликлиника, после шейново, сега токуда...абе проучвам си аз тука теория на конспирацията ама е тегава работата :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: б-ца токуда
« Отговор #15 -: Март 29, 2007, 08:17:42 am »
:drunk:

ама само това ли им е сайта бре. аз се надявах на някво инфо - цени, специалисти...
добри са - елате ни вижте :x. мерси все пак :oops:
Лили, незнам колко са добри, но бяха изкарали шефа ми че е болен от хепатит (хроничен)! 8O
Така се беше стресирал, но после се оказа, че изобщо не са верни изследванията. Напарви няколко изследвания в други клиники.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: б-ца токуда
« Отговор #16 -: Март 29, 2007, 11:02:02 am »
абе в тия 10 стр на бг мама за тях има адски противоречиви мнения от прекрасни са - не ми се тръгва до ужасни са - няма да стъпя повече там.
знаеш обаче че аз винаги съм държала повече на лекаря отколкото на апаратура или обстановка. имам колебания за кирякова.
1. отдавна не съм я виждала
2. тогава когато я видях не знаех как да я изпитам :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!