0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dtkostadinova

прогестерон
« -: Май 12, 2005, 00:04:43 am »
Искам да попитам, дали някой е приемал прогестерон на инжекции или под каквато и да е друга форма и дали е имало някакви странични ефекти като напълняване и окосмяване?
прогестерон
« Отговор #1 -: Май 12, 2005, 07:43:11 am »
на мен са ми слагали, и то много, но това беше още в пубертета, а тогава така или иначе не бях слабичка. за окосмяването също не знам. само помня че ми слагаха по 3 (по една за три дни), някъде около 18, 19 и 20 ден. единственото, което помня е, че като ми биеха инжекции цикъла ми идваше, а ако не ми биеха, прескачаше до 3 месеца.
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
прогестерон
« Отговор #2 -: Май 12, 2005, 09:43:14 am »
Аз сега съм на Утрогестан, пърив месец ми е. Тъй като други момичета споделиха, че от Дуфастона се пълнее, аз съм достатъчно кръгла и без това, решихме с лекаря, при когото ходя да взимам Утрогестан.
Окосмяване...този вид препарати не знам да предизвикват.
При мен единственото ...дискомфортно е, че около половин час след като взема хапочетата(пия два пъти по 2 на ден) ми става едно супер замаяно, сънливо, приказливо, а понякога и леко весело. Мъж ми само ми се смее като започна да се клатушкам леко леко.
Дано съм ти била полезна
прогестерон
« Отговор #3 -: Май 12, 2005, 11:00:36 am »
:) Явно на всеки различно му дества ама аз от Урогестана много ядях-което естествено води до напълняване. Имах и депресия но за нея незнам дали е от него или от клостила.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
прогестерон
« Отговор #4 -: Май 12, 2005, 11:12:25 am »
И на мен като на Ва ва ми става замаяно! Чувствам се като дрогирана. Едно ми е флегматично, замаяно, мрежи ми се погледа. Но това само първите 1-2-3 дни, е всеки месец обаче!
За напълняването - незнам! Аз качих 4-5 кг, но тогава пиех и Клостилбегит. След като останах само на Утрогестан, не съм качила и едно кило, така че си мисля, че се пълнее по-скоро от Клостила, не от Утрогестана! Не ми предизвикват апетит.

Дебела, слаба, с косми, без косми - щом искаме бебе ще си пием хормоните и тва е!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

прогестерон
« Отговор #5 -: Май 12, 2005, 11:43:48 am »
Определено не ми е повишен апетита, но при мен това" дрогираното състояние" е всеки ден. Василена на каква доза си?
прогестерон
« Отговор #6 -: Май 12, 2005, 11:51:35 am »
12 дни - 1 сутрин, 2 вечер - но съм така само първите 2-3 дни, после нищо и като че ли се случва, когато половин - един час след това вечерям. Ако не ям - не ми се вие толкова свят!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
прогестерон
« Отговор #7 -: Май 12, 2005, 13:20:54 pm »
Аз пия вече 4 месец Клостил и Дуфастон. За всичкото време да съм качила около 2 кг. Но аз по принцип доста си хапвам, дори и без да изпитвам глад.
Гадения и главоболие съм нямала от Дуфастона.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
прогестерон
« Отговор #8 -: Май 12, 2005, 13:59:53 pm »
аз съм приемала 2 цикъла прогестерон под формата на вагинални глобули с търговско название Утрогестан.
абсолютно никакви странични ефекти не съм имала.
ти за какво си го слагаш на инжекции?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    dtkostadinova

прогестерон
« Отговор #9 -: Май 12, 2005, 18:23:17 pm »
за да ми идва
прогестерон
« Отговор #10 -: Май 12, 2005, 21:18:28 pm »
Пила съм и Дуфастон и Клостилбегит. Но всеки път минавам на строга диета. Мисля, че това ме е спасило от качване не килограми.

МОИТЕ САМОЕДСКИ СЛЪНЧИЦА