0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
въпрос към мели
« -: Юни 30, 2005, 19:21:40 pm »
Понеже не мога да вмъкна цитат на Мели от друга тема, ще го препиша тук: " Нещастните, заблудени хора, дето смятат, че обемът на еякулата, ЧЕСТОТАТА НА СЕКСУАЛНИТЕ КОНТАКТИ и силата на оргазма имат нещо общо с фертилността".

Та Мели , моят въпрос е за честотата на сексуалните контакти. Защо тогава все се повтаря в този форум, че дори и по време на овулация секса трябва да се прави през ден. Толокова ли безнадежно става положението ако се  прави всеки ден или в деня два  - три пъти?

В кръга на майтапа, разбира се, в интродукцията на една много готина комедия,  се показваше как "нефелния" сперматозоид изигра всички бързаци и оплоди яйцеклетката!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
въпрос към мели
« Отговор #1 -: Юни 30, 2005, 22:25:20 pm »
Лейди, ми именно, по - високата честота на сексуалните контакти е дори вредна, това искам да кажа. :) Не че е вредно, ама ... и мъжът е човек, бре, оставете го да се възстанови! :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
въпрос към мели
« Отговор #2 -: Юли 01, 2005, 18:49:41 pm »
Да бе да, да се възстанови, моя от такова възстановяване мрънка :oops: но тва друга тема. Благодаря за отговора