0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Честито на ДЕСИ2
« Отговор #40 -: Декември 06, 2006, 13:47:43 pm »
Здравейте и от мен най сетне и аз имам нет в къщи.
Първо да изкажа съжалението си към всички все още не успели.Аз за себе си ще повярвамкогато взема на ръце едно малко сладурче.
 Значи както бях писала преди изчаках с ужас денят на теста който беше насточен за 17 дни след трансфера.като междувременно в деня на очакваният МЦ получих зацапване което беше за 1 ден.10 дни по късно видяхме и плодният сак 1 на брой.Когато дойде 8 г.с изведнъж изкървих ама наистина и то доста все едно че е цикъл,гърдите ми вече не бяха така напрегнати и изобщо ужас.Обадих се на моя лекар в Стара Загора и отидохме на УЗ.За моя най голяма изненада се оказа че всичко с бебето е наред има си сърдечна дейност дори в един кратък миг на лудост си помислих че на  доктора му се привижда толкова се бях отчаяла.Захълцах на стола от вълнение когато ми го показа за да се уверя лично.И така започна моят режим на легло та до сега оказа се че имам отлепена плацента и затова кървя.Док.Стаменов каза че това не е фатално и с малко повече лежане нещата ще потръгнат.
Не знам още не мога да се отпусна почти всеки ден имам зацапване а от време на време и разни парчета.Но в крайна сметка и останалите 7 месеца да съм на легло все има някакъв край а подозирам че този ще ми хареса.Много ми липсвахте всички с нетърпение започвам да чета всичко което съм пропуснала.
Междувременно искам да попитам ако някой има опит с тези вливания с имуновенин.Има ли жени на който се е наложило до края на бременноста да им се правят аз вече за 3 ти път ще правя.Знам че всичко зависи от изследванията аз съм със завишени ТАТ преди бяха 5 пъти над нормата а сега след две вливания са само 2 но завишени.
Поздрави и успех на всички целувам ви.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Честито на ДЕСИ2
« Отговор #41 -: Декември 06, 2006, 14:03:29 pm »
Деси, дано да си добре. Стискам палци да се закрепи бебчо!  :bighug:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Честито на ДЕСИ2
« Отговор #42 -: Декември 06, 2006, 14:35:00 pm »
Деси, много късмет нататък и само добри новини.
Стискам палци да е лека бременността ти нататък!
 :goodluck:
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Честито на ДЕСИ2
« Отговор #43 -: Декември 06, 2006, 22:37:07 pm »
Успех и от мен, Деси!
Дано всичко е ок и следващият път да пишеш, че се чувстваш страхотно!
Здраво бебче ти желая!
  :crossfingers:
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Честито на ДЕСИ2
« Отговор #44 -: Декември 07, 2006, 08:27:00 am »
десе-ще се моля всичко да мине гладко и безпроблемно-почивай се и мисли оптимистично,за да се чувства добре и бебо :bighug: