0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Страх от климактериум
« Отговор #20 -: Септември 25, 2006, 11:06:09 am »
Честито! Само положителни емоции от тук нататък! :D
Re: Страх от климактериум
« Отговор #21 -: Септември 25, 2006, 11:38:36 am »
Korinka, ама си ми сладка! Ще ти кажа аз на теб един климактериум!  :kiss: Честито, миличка! Вече трябва да си спокойна, че бебчо няма нужда от излишни негативни емоции! Стискам палци всичко да мине безпроблемно!
Re: Страх от климактериум
« Отговор #22 -: Септември 26, 2006, 17:43:30 pm »
Коринка, тъкмо мислех какво да ти отговарям, а то - каква хубава работа излезла :D

Честито и безпроблемна бременност! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Страх от климактериум
« Отговор #23 -: Септември 26, 2006, 18:09:45 pm »
   И аз искам такъв "климактериум"!!! :lol:Дай ,боже ,всекиму! 
  Честито, миличка, много много щастие ти желая и безпроблемна бременност!  :rainbow:
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Страх от климактериум
« Отговор #24 -: Септември 26, 2006, 19:05:45 pm »
Честито! Успокой се и изкарай лека бременност. :D :D :D
Re: Страх от климактериум
« Отговор #25 -: Септември 26, 2006, 19:11:33 pm »
Мили момичета,
оказа се, че съм станала център на внимание и се чувствам неловко!
Благодаря ви отново за подкрепата. Утре като се върна от доктора ще ви пиша какво е станало.
Аз наистина от няколко месеца бях изключила варианта естествено забременяване. Док ми изследва още няколко хормона - тестостерон, щитовидна и пролактина, които са добри; нова спермограма - перфектна, за пореден път, но без следа от аглутинация... питам се, е ли е възможно аглутинацията просто така да се появява и сама да си изчезва??... защото на предната, правена при първия ми док имаше....както и да е, за утре ми предстоеше първа фоликулометрия...:)
За себе си бях решила, че ако ми бъде предложено, без да се замислям ще се съглася на лапароскопия... бях решила, че с инсеминации нищо няма да се получи, тъй че ще стигна и до инвитро.
За целта трябват пари, с които като толкова много от вас и ние не разполагаме... започнах още една работа с идеята да теглим кредит, който да се изплати макс бързо, около 6 месеца, за да теглим друг и тн.
Занимавам ви с всичко това, защото както вече казах, напълно се бях примирила, че явно няма да стане просто така... помислих дали не е климактериум, защото е един от двата ми най-големи страхове, освен това симптоми като повръщане и отпадналост изобщо нямах, мислех, че съм превъзбудена от стреса покрай допълнителната работа... другият ми страх е да се събудя един ден "на пе`десе и без дете".... с тази рима се опитвам да се самоиронизирам, но всъщност зад нея се крие много страх и безнадеждност.... които само на такива като нас са познати.
Целувам ви всички!!!
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Страх от климактериум
« Отговор #26 -: Септември 26, 2006, 22:22:26 pm »
Браво мила Коринка!! :youwoman:Лека и много щастлива бременност!!
А на всички девойки желая от сърце точно този вид климактериум!!!!!!! :balk_69: