0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #980 -: Октомври 30, 2016, 13:18:12 pm »
Офф здравейте, вече не знам какво да правя последно ми дойде на 1ви септември от тогава до ден днешен не ми е дошло, на 13ти октомри имах нещо кафениково и малко кръв на тоалетната хартия като си мислех че ми идва но не ми дойде това беше само зацапване, на 19ти отидох при моя гинеколог Д-р Дуваджиев  нищо не видя на коремния ехограф и каза да изчакам 2 седмици може да е късна бременност, аз го по-питах на какво друго може да се дължи той каза хормонално.До ден днешен не ми е дошло не трябва ли да ме прати за изследвания а той само предполага че може да е хормонално и дали на коремния ехограф е възможно да не се види ако има бременост?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #981 -: Октомври 30, 2016, 13:42:50 pm »
Ееееееее, каква е тази късна бременност при 2 месеца която да не може да се засече ? При това закъснение не ти назначи нищо ? Ти да си спокойна, утре сутрин отиди и си направи кръвен тест за бременност, ще покаже на 200% все пак от 1.09 до сега са си 2 месеца . И защо само коремен ехограф ? Поискай вагинален, може да има и друга причина за такова закъснение. ..различна от хормонален дисбаланс . При всички случаи ти желая успех и се надявам да не е нищо сериозно  :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #982 -: Октомври 30, 2016, 14:26:59 pm »
Момичета, темата вече е на 50-та страница :)
Заключвам я!
Заповядайте в новата тема.

Успех на всички!
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 14:40:12 pm от petqst »