0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честито!Прекрасно име сте избрали.Дано и животът да е прекрасен на малката принцеса!
*
И аз съм фен на името! Честито и от мен :) чакам с нетърпение да чуя как е минало раждането и подробности около първата среща на мама и бебе <3
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Яничка, да ви е жива и здрава малката принцеса!

*
Аз се включвам за малко, Яничка ми писа ЛС преди да пусна темата, каза че е било тежко раждане към 38 часа, но искрено и желая скоро да са в къщи и да се гледат с малката принцеса , а тя да расте и наддава бързо и да е борбена като майка си  :wink:
*
Благодаря ви момичета за прекрасните пожелания!
На моите "колежки" от бременната тема мога само да пожелая скоро да изпитат чувството да са мами - невероятно е, макар тази дума да е малка, за да го опише. На тези, които вече са мами желая здраве.
Ние още сме в болницата. В Англия е ужасно горещо лято, а при нас радиаторите работят, така че е ад.
Надявам се до 10 дни да ни изпишат и всичко да е наред с беба.
Благодаря ви отново и бъдете здрави!

26.09.2019
Яничка, скорошно изписване ти пожелавам ! Вярвам , че всичко ще бъде наред и ще се приберете живи и здрави в къщи !
Яничкa, скорошно изписвaне и от нaс! Стискaм пaлци всичко дa е нaред с вaс с бебкa и много скоро дa се гушкaте вкъщи!



*
Yanichka, честита ви радост и от мен! Нека да сте здрави цялото семейство и Бог да ви дари с много щастие! Хайде бързо да се оправяте сега и да ви изпишат скоро, чакаме да пишеш повече  :)
*
Честита рожба, Яничка! Да расте много здрава и щастлива малката принцеса! Скорошно изписване и стискам палци всичко да е наред!