0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #980 -: Март 14, 2015, 10:11:25 am »
Ехе, Смайли, кафенцата са чудни - веднага си избирам едно :)
Зай, и твоята закуска няма да пропусна.
Пеше, тия "интереснички" яйца и на мен ми хванаха интереса. Само не знам, ако ги варя повече дали няма да "скапя" зеленчуците  :? (вкъщи не обичаме рохки яйца и варя до втвърдяване на жълтъка).

Тук също вече си заваля сняг стабилно (за мое разочарование). И аз чаках само да изсъхне стопилото се, ама не. Затова пък по прогноза, от понеделник обещават по-ясно и свежо време  :)

Весел уикенд!  :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #981 -: Март 14, 2015, 10:13:29 am »
Това дали е сценарий? Как мислите?

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=34720
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #982 -: Март 14, 2015, 10:23:12 am »
Ами, Усмивке, това е демонстративен мач - целта все пак е да забавляват публиката. Напълно възможно е участието на детето да е било предварително замислено, но пък "успехът" му срещу Федерер изглежда случаен, макар че той не си даде много зор да "потърчи"  :lol: . Марси гледа битката - тя вероятно ще има по-ясна представа :) . Какъвто и да е сценарият, изглежда сладко.

Една много красиво написана статия за мамите на госпожици (според мен няма разлика с мамите на господа)  :heartbeat:
http://www.highviewart.com/ponyakoga-placha-za-teb-manichka-moya-2969.html
« Последна редакция: Март 14, 2015, 10:35:24 am от Zlateto »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #983 -: Март 14, 2015, 11:06:18 am »
Това дали е сценарий? Как мислите?

http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=34720
Ахам.
Като в американски филм  :lol:
Ама е сладко, де.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 8
« Отговор #984 -: Март 14, 2015, 11:31:01 am »
Момичета и Ра4о, вече сме на 50-та страница  :)
линк към новата тема: Смях, раздумка и кафенце - 9



Включването на това момченце със сигурност е част от сценария  :), това е целта на демонстративните мачове - да е атрактивно и забавно за публиката.
Изключително впечатлена съм от представянето на Гришо, и като част от шоуто, определено заслугата беше негова, и като спортист с качества. Имаше превес в оригиналните отигравания и създаване на една много ведрата атмосфера през целия мач. С много хумор и атрактивни удари, както той си може  :), не случайно е мистър Hot Shot  :).

Разбира се, Федерер е отличен играч, на него просто не му се налага да отиграва невъзможни точки и да прави шпагати и плонжове .... просто, защото е много мощен, с много точен удар, ненадминат в точната мисъл и перфектно пласиране на терена, трудно може да бъде изненадан, че да се наложи да прави невъзможни фикури, за да спасява ....

За резултата в този мач (Григор победи с два на един сета  6-2  1-6  7-5) дори си мисля, че част от сценария беше да си разменят по един сет (първия за Димитров, втория за Федерер), но изненадата дойде след това. Същинският двубой стана в трети сет, когато си пролича, че и двамата се концентрираха за сериозна игра и Гришо просто не даде шанс на съперника си.
От всички досега изиграни мачове между двамата, това е първа победа за Григор, надявам се да му даде повече увереност и в този сезон да успее да покаже качествата си!


Днес страхотни кафенца (за мен №3, с котешката лапичка, моля :)) и закуска е супер  :)
Пеше, това забулено яйчице със зеленчуци много ми хареса  :)

Желая хубав ден на всички  :),
за мен ще е работен, но пак се надявам да е хубав  :)
« Последна редакция: Март 14, 2015, 12:09:04 pm от marsi »