0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #340 -: Март 30, 2013, 06:57:08 am »
Момичета, при мен теста е отрицателен.Чакам го, пък да видим кога ще се сети да дойде... Само дано не е в Събота или Неделя...
Дано не дойде изобщо  :wink: . Ако се е спукал два дни след прегнила значи си правила уринарен на 10-11 ден, което не е показателно. Успех!
Seapearl, най-страхотната новина! Леки последни месеци и прекрасна среща с малкото човече!
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #341 -: Март 30, 2013, 10:46:34 am »
Здравейте момичета!
Моя преглед днес се отлага,най вероятно във вторник ще ходя.Продължавам с хапчетата,кървене нямам само тази сутрин имах 1-2 капки кафеникаво течение и утре ще правя пак един тест.Аз се надявах да пусна кръвен днес и да видим какво се случва,но след като няма да пътуваме... :balk_133:

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #342 -: Март 30, 2013, 11:01:52 am »
seapearl, честита и лека бременност до край! Дано повече дами да имат щастието да се похвалят с новина като твоята.

amanda, защо се отложи часа за преглед? Съжалявам. Днес кой ден след трансфер се пада? Притеснявам се за теб, но какво да се прави - ще чакам да кажеш поне какъв е теста, а що се отнася до кървенето - няма как да се спре, ако е дошъл момента за М. ще дойде въпреки лекарствата, които пиеш. Все пак ти желая успех!  yahoo_17
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #343 -: Март 30, 2013, 12:20:49 pm »
а що се отнася до кървенето - няма как да се спре, ако е дошъл момента за М. ще дойде въпреки лекарствата, които пиеш. Все пак ти желая успех!  yahoo_17
Да права си ако е решил да идва ще идва,но все още го няма.Днес съм 21 ден от трансфера и Док каза че ако ида днес няма да може да се види хубаво и за това за по-сигурно във вторник.Благодаря ти! :bighug:

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #344 -: Март 30, 2013, 15:54:59 pm »
а що се отнася до кървенето - няма как да се спре, ако е дошъл момента за М. ще дойде въпреки лекарствата, които пиеш. Все пак ти желая успех!  yahoo_17
Да права си ако е решил да идва ще идва,но все още го няма.Днес съм 21 ден от трансфера и Док каза че ако ида днес няма да може да се види хубаво и за това за по-сигурно във вторник.Благодаря ти! :bighug:
т.е уринарния е положителен ли? :D :D
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #345 -: Март 30, 2013, 18:44:24 pm »
Не ,не е ,но просто не му вярвам и за това мислех ,че Док като ме прегледа ще каже ако има нещо,но тя каза ,че дори и да има няма да се види много хубаво.За това и не отидох на прегледа днес.

п.п.От следобед имам болки ниско долу и ме боли кръста,май М. вече ще тръгне  :(

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #346 -: Април 01, 2013, 20:35:35 pm »
И аз да се включа момичета.От доста време-следя и чета вашите публикаций, и стискам палци на всички,моля се,и  :balk_145: на доста от статийте(до болка са ми познати разочарованията).
Аз преди месец бях на лапароскопия и утре ме викнаха в клиниката за да уточним,на какъв протокол ще почваме.
1-во инвитро ще ми е, и ми е много притеснено,но дано да се получи  :grouphug:.Нашият тати го няма и ще ми е много трудно сама,но ще се боря до край.

На всички вас успех и горе главата.
 :balk_173:
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #347 -: Април 01, 2013, 22:21:41 pm »
аманда :bighug: стискам палци,никаква лелка искам само положителни новини от теб
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #348 -: Април 01, 2013, 22:29:31 pm »
Момичета, ние почнахме. :o :o :o Чудото наближава, дано след месец вече да имаме положителен тест.Днес сутринта си пуснах изследвания на хормоните.Но обяд отидох за схемата на стимулация.Пролактина ми е доста висок, предписа ми Бромокриптин по половин таблетка и Прегнакеър.Би ми инжекция Елонва 150 мг - в корема.В Петък сутринта пак ще ходя за изследвания и на обяд са УЗИ.Ще съм по къс протокол - ИКСИ. :D :D :D
 

Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #349 -: Април 01, 2013, 23:15:56 pm »
И аз да се включа момичета. 1-во инвитро ще ми е, и ми е много притеснено,но дано да се получи  :grouphug:.Нашият тати го няма и ще ми е много трудно сама, но ще се боря до край. На всички вас успех и горе главата. :balk_173:
Мила, разбираме те прекрасно. Често ин витрото е ставало от 1 път. Вярвай, че рано или късно ще успееш. :bighug:
*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #350 -: Април 02, 2013, 07:38:16 am »
Е ,момиччета в крайна сметка на мен вчера цикъла ми дойде,спрях лекарствата,това беше от този ЗЕТ, сега отново пълен на пред към другите ми 3 снежинки.
Благодаря на всички за подкрепата,много е хубаво да споделиш с хора ,които те разбират и да ти дават съвети  :bighug:

Златен дъжд, kouky77 успешен старт!

*
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #351 -: Април 02, 2013, 12:06:23 pm »
Е, Аманда явно на тези снежинки не им е било писано , но другите ще са ти късмета .Успех ти пожелавам ! :bighug:
Re: Ин витро / икси - януари, февруари, март 2013
« Отговор #352 -: Април 02, 2013, 13:09:50 pm »
Успех и от мене, Аманада! Моля се другия път да можем да се зарадваме тук, заедно с теб!