0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #200 -: Септември 12, 2012, 10:33:14 am »
 Здравейте момичета :) Днес бяхме на преглед и вече си имаме снимка на нашето мъничко ембрионче :) Имаме завидните размери от 4,1 мм и отговаряме на 6 седмица и един ден. Т.е вървим една седмица назад, но доки каза че живи и здрави ще навакса, а пък ако не навакса ще си имаме Гергьовско бебче :) Много сме щастливи, ама много, ааааа и сърчицето тупка ли тупка :) Пожелавам на всички Ви скоро да почувствате тези прекрасни емоции :) Целувам ви всички :)
:bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader:

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #201 -: Септември 12, 2012, 13:19:16 pm »
Браво....супер тупкаща новина....да сте живи и здрави и много спокойни. :bighug:
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #202 -: Септември 12, 2012, 13:32:56 pm »
Браво Танче :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:.Много хубави новини ...Бебчо ще порастне и още как,няма да се притесняваш за нищо само и всичко ще е ОК :balk_103:. Много цунки миличка и леко бременеене :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck:.
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #203 -: Септември 24, 2012, 10:41:17 am »
Честито мила лека и безоблачна бременност,а бебка ще парасне то се знае,имай малко търпение
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #204 -: Септември 24, 2012, 10:44:50 am »
Браво мила!Много се радвам!Безпроблемни месеци!! :D
*

    vitanova_1981

  • ***
  • 418
  • аз съм твоя подарък,пази ме
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #205 -: Октомври 02, 2012, 09:54:15 am »
Как си мила! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #206 -: Октомври 03, 2012, 14:53:59 pm »
Здравейте мили мои. :) Днес бяхме на преглед отново и имаме прекрасна снимка на нашето малко бебче. Вижда се идеално главичка, ръчички, краченца :) Всичко както трябва. За съжаление спинкаше явно з-то не искаше да шава, но нищо има време и това ще стане :) За сега сме си наред, сърчицето тупка, наваксали сме 3 дни от закъснението, :) За сега термин 02.05, а ако не навакса трите дни ще имаме бебе на Велик ден :) Както дойде само да е живо и здраво. След две седмици сме на кръв и урина и може би на ранен скрииниг :) Цлувам ви всички и Ви пожелавам в най най най скоро да изпитате тези уникални емоции :) Дано всички бъдем много щастливи и скоро да гушкаме своите бебенца :)

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #207 -: Октомври 04, 2012, 09:44:09 am »
Много се радвам, когато още сутринта прочета хубави новини тук  :balk_47: Честито ти тупкащо сърчице, мила! Пожелавам ти безпроблемни оставащи месеци и накрая едно пухкаво сладурче  :bori_011:  :bighug: :balk_16:
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #208 -: Януари 02, 2013, 11:48:56 am »
Момичета кокичета, честита Нова 2013 година, желая Ви да е изпълнена с адски много положителни емоции и приятни преживявания, да сте усмихнати щастливи и разбира се през новата година всички да сте успели да се похвалите с така чаканите  :bfp:. Освен, че минавам да поръся малко  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: влизам първо да се извиня, че отдавна не съм се отчитала (но знайте, че не съм ви забравила) и също така да се похваля, че вече сме почти 400 грама и 100% ще си имаме Момченце :) Феталната морфология мина успешно всичко ни е в норми. Имаме някакво много малко задържане на нещо като течност в едното бъбрече, но докторите казаха, че това било нормално за момченцата и съвсем скоро нещата ще се регулират. Много сме щастливи и с нетърпение чакаме събитието през Май:) Целувам ви всички и ви пращам много ама много пожелания за успех. Вярвайте в чудесата, рано или късно се случват.

Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #209 -: Януари 08, 2013, 10:21:49 am »
За много години!
Искрено се радвам за теб и ти желая леко пременее през оставащите месеци и леко раждане!!!:)
« Последна редакция: Януари 08, 2013, 10:38:17 am от sandra_dp »
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #210 -: Януари 08, 2013, 10:36:39 am »
Радвам се за хубавите резлултати, леки следващи месеци ,, и много положителни емоции ,, усмивки и любов  :P :P :P


Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #211 -: Януари 08, 2013, 11:34:39 am »
И тук ли ще имаме момченце  :bori_004: Много се радвам, че всичко е наред и резултатите от ФМ са добри. Толкова бързо лети времето, че докато се усетиш и май месец ще е дошъл и ще си гушкаш юначето  :D
*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #212 -: Януари 26, 2013, 01:39:47 am »
Честито мила  :bighug: :bighug: :bighug: :grouphug2: :bori_010:


*
Re: Графиката на Tanchety
« Отговор #213 -: Май 03, 2013, 11:06:47 am »
Виждам, че са те приели в болницата вчера и вече би трябвало да имаме радостна новина! :) Чакам да се похвалиш, за да мога да честитя официално  :bighug: :crossfingers: