0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Втори опит финансиран от Фонда
« -: Юни 12, 2010, 13:42:42 pm »
Здравейте момичета. За съжаление първия ни опит финансиран от фонда не завърши успешно. Беше вклиника Малинов и трябва да ви кажа че в началото се притеснявах дали ще ми обърнат достатъчно внимание поради големия наплив там но останах много, много доволна от отношението и работата на всички за което искрено им благодаря. Искам да попитам какво трябва да направя сега за да уведомя Фонда за несполучливия първи опит, ще чакаме ли пак за повторно одобрение на докумнетите от тях, евентуално какви изследвания биха могли да ми се назначат допълнително (за първия имаме само стандартните - цветна снимка, хормони може би защото сме с мъжки фактор) и кога е възможно и добре според вас да започнем следващия опит? Трябва ли да правя имунологични и генетични изследвания и ако имате инфо за цени? На преглед съм при д-р Стаменов чак след месец и ми се ще да имам предварителна информация за това. Търсих но не намерих отговор на тези върпоси. АКо можете да ми дадете информация ще съм ви благодарна. Поздрави на всички
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Втори опит финансиран от Фонда
« Отговор #1 -: Юни 12, 2010, 14:00:53 pm »
Мерката,прочети тук ,има отговори на всичките ти въпроси http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=38.0

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Втори опит финансиран от Фонда
« Отговор #2 -: Юни 12, 2010, 14:07:26 pm »
Благодаря