0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #60 -: Юни 14, 2010, 17:47:24 pm »
За жалост не можах да отида на ДРЗ 2010  :( но искам да попитам ще публикувате ли снимки тук от събитието? :D
 
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #61 -: Юни 14, 2010, 20:54:57 pm »
Стефи

!
Вярвам, че ще си прекрасен Председател, защото вече зная колко прекрасен Човек си.  :D

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
*
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #63 -: Юни 14, 2010, 21:18:52 pm »
Дано, Дари, дано! :D
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #64 -: Юни 16, 2010, 08:45:50 am »
Вече поосвестила се от невероятния празник, и леко дисциплинирала бурята от положителни емоции, който все още не ме е пуснала, бих искала да благодаря от цялото си сърце на УС и на целевия дарител за невероятния подарък, който получих за рождения си ден!

Момичета, обичам ви, и ви благодаря от цялото си сърце и душа  :youwoman: :bighug:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ДРЗ 2010 Пловдив - Да сътворим незабравим ден!
« Отговор #65 -: Юни 28, 2010, 16:29:20 pm »
Момичета, вие наистина сътворихте ОЩЕ ЕДИН ПРЕКРАСЕН И НЕЗАБРАВИМ ДЕН ЗА МЕН!, а сигурно и за всички присъстващи! "Зачатие" е едно от най-хубавите неща, които са ми са се случвали в живота!...
За някои неща няма думи - такова "нещо" е всичко, което правят и творят бандата момичета от Зачатие - УНИКАЛНО Е! Думите "поздравления" и "благодаря" не стигат...
Бъдете живи, здрави и все така дейни! И както се казва "нов председател - нов късмет!" за всички!
 Стефи, успех!