0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

летен грип
« -: Август 16, 2010, 22:13:07 pm »
Здравейте, бях на море и ми дойде цикъла. Ползвах тампон за морето. Приятелят ми се разболя- повръщане, разстройство. Следващия ден аз понастинах - беше ми студено и ми изстинаха краката и ме споходи същото-повръщане и разстройство. Оправих се от това, но усещам лека болка в бъбреците. При пишкане няма парене и др подобни, но имам понякога усещането , че ми се пишка постоянно. Купих си Мечо грозде да пия. Вие бихте ли ми дали съвет и ако сте имали такъв проблем да ми кажете как го разрешихте. Благодаря ви.
Re: летен грип
« Отговор #1 -: Август 26, 2010, 01:26:44 am »
Отивай на лекар, дори да нямаш ясно изразени симтоми, защото най - вероятно имаш цистит и трябва да се лекуваш.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: летен грип
« Отговор #2 -: Август 26, 2010, 08:03:08 am »
задължително отиди на нефролог
бъбречните проблеми и цистита са доста неприятни заболявания, колко по-навреме вземеш мерки е по-добре
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит