0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    y_hristova

  • *
  • 11
  • искам да ми се случи чудо
Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« -: Януари 08, 2010, 13:41:05 pm »
Благодаря Ви, за това че ми помагате да избера клиника към която да се насоча за ин витро с надеждата, че един ден и в нашата къща ще има дете, което да осмисли живота ни и ни дари с така дългоочакваното щастие.
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 13:52:18 pm от cygnus »
*
Re: Клиника ин витро в София
« Отговор #1 -: Януари 08, 2010, 13:51:17 pm »
Виждам, че си се насочила предимно към софийска клиника. Позволи ми да коригираме заглавието като добавим "в София". Анкетният е единият от вариантите, но по-всеобхватният и достоверният на база форуми е внимателното и продължително изчитане на мнения на пациенти, защото така се добива реална представа как протича процедурата във всяка клиника, какво е отношението към пациента, какви са успехите, както и да разбереш аргументите за и против на всеки конкретен пациент и да го съпоставиш със собствените си очаквания и изисквания.
Успех!

Ако ти остане време можеш да надникнеш в подфорум "Споделено - текущи процедури"
« Последна редакция: Януари 08, 2010, 13:52:49 pm от cygnus »
*
Re: Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 13:59:34 pm »
Мисля, че вече имаше подобна анкета  osi_10

Аз се насочих към клиника "Малинов" след като бях пациентка на І АГ болница (бившата Тина Киркова).
За мен това е най-правилното решение, което съм вземала във връзка с този ми проблем!  :D
 
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 18:33:32 pm »
Медицински център по репродуктивна медицина и оплождане Ин витро "София" - това е моята клиника. Преди това загубих три години в лутане в Пловдив.
*
Re: Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« Отговор #4 -: Януари 08, 2010, 18:42:35 pm »
Клинаника "Малинов" е моят избор.3години загубих и средства за едно ин-витро в "Майчин дом" гр.Варна
Re: Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« Отговор #5 -: Януари 08, 2010, 19:05:13 pm »
Моят избор е клиниката на д-р Щерев  :D
*

    y_hristova

  • *
  • 11
  • искам да ми се случи чудо
Re: Клиника ин витро (бел. мод. "в София")
« Отговор #6 -: Януари 09, 2010, 09:51:06 am »
Благодаря Ви, за информацията която ми давате.