0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
уникален шанс за бездетни семейства
« -: Април 02, 2006, 07:09:45 am »
Прилагам това съобщение от в."Лечител",публикувано скоро във вестника.В медицински център "Лечител" приемат доста известни доктори от София.Дано е в полза на някой :!:

петък, 24 Март 2006 г.
УНИКАЛЕН ШАНС ЗА БЕЗДЕТНИ СЕМЕЙСТВА

"ЛЕЧИТЕЛ"предлага уникален шанс на бездетните семейства ,които искат да си родят свое дете.Става дума за алтернативни оригинални методи за диагностиране\само чрез анализ на кръв и урина\ и лечение \само с природни продукти по конкретна терапевтична схема\.
Срок на лечението-от 3 до 6 месеца,цена-няколко пъти по-евтина от зачеването ин витро.Лечението е безрисково,без никакви странични ефекти!
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #1 -: Април 02, 2006, 07:45:05 am »
Що не взема и аз да отворя едно кабинетче за алтернативно лечение.
Както познавам мъката и болката от неуспеха, голям бизнес ще падне. :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #2 -: Април 02, 2006, 07:54:54 am »
Цитат на: Linda

"ЛЕЧИТЕЛ"предлага уникален шанс на бездетните семейства ,които искат да си родят свое дете.Става дума за алтернативни оригинални методи за диагностиране\само чрез анализ на кръв и урина\ и лечение \само с природни продукти по конкретна терапевтична схема\.
Срок на лечението-от 3 до 6 месеца,цена-няколко пъти по-евтина от зачеването ин витро.Лечението е безрисково,без никакви странични ефекти!
 

Това ми е много  интересно? Даваш кръв и урина и си готов -имаш диагноза,назначават ти лечение и след 6 месеца -бебе.
Цитат
алтернативни оригинални методи за диагностиране\само чрез анализ на кръв и урина
Как ли ги правят тези изследвания,като не са лаборатория?? :trash:  :coke:
Ужас,ужас,ужас....и най-лошото е ,че сигурно на този телефон,ще се обадят повече хора,отколкото да отидат на лекар?!
И ако се приложи принципа на хомеопатията:" Всяко заболяване си има върхове и спадове ,т.е чувстваш се зле  и след време много по-добре.Отиваш на лекар,когато ти е зле -дава ти лекарство(хомеопатично) пиеш го и се чувстваш много по-добре,но не от лекарството ,а защото си вече във фазата когато трябра да се чувстваш много по-добре."
От 3 до 6 месеца много двойки забременяват- ето на кое са заложили хората. И после ако не за 6, то за 12 мес. все ще забременееш.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #3 -: Април 02, 2006, 12:06:51 pm »
Линда, не вярвам да си толкова наивна. Или греша? Реклама на простотията няма да се прави на този сайт.

Лечението на стерилитета не е ин витро, а и тук се спекулира по един много грозен начин с това. От ин витро имат нужда не повече от 5% от бездетните двойки.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #4 -: Април 02, 2006, 20:16:08 pm »
Интересно, кои са тези известни лекари, които дават консултации в този център? Според мен, или изобщо не става дума за лекари, а са напр. някакви известни шамани; или са твърди хитри, но неморални хора, които знаят, че хората с болката си твърде лесно ще отзоват на тези щедри обещания. И какви ли парици падат в това центърче?
*
Уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #5 -: Април 03, 2006, 16:11:52 pm »
Просто искам да информирам,а всеки си решава.В края на крайщата тук се пише за какви ли не билкари и пр.,а аз уведомявам не за "центърче",а за здравно заведение с много добра лаборатория.Намира се на ул."Искър"40.Ще цитирам някои имена на доктори:
проф.д-р Петър Добрев,д.м.н.,вътрешни болести
проф.д-р Тодор Патрашков,д.м.н.,уролог
проф.д-р Николай Беловеждов,проф.д-р Ана Калоянова,проф.д-р Стефан Дундаров,доц.д-р Филип Куманов,доц.Стефка Иванчева и т.н.
Надявам се вече да звучи по-убедително.На някой едно помага,на друг-друго,така че на един да помогне-ще се радвам.От години чета в."Лечител",който е за народна и научна медицина и показва успешното сътрудничество между тях.
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
Re: Уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #6 -: Април 03, 2006, 16:31:42 pm »
Цитат на: Linda
Просто искам да информирам,а всеки си решава.В края на крайщата тук се пише за какви ли не билкари и пр.,а аз уведомявам не за "центърче",а за здравно заведение с много добра лаборатория.Намира се на ул."Искър"40.Ще цитирам някои имена на доктори:
проф.д-р Петър Добрев,д.м.н.,вътрешни болести
проф.д-р Тодор Патрашков,д.м.н.,уролог
проф.д-р Николай Беловеждов,проф.д-р Ана Калоянова,проф.д-р Стефан Дундаров,доц.д-р Филип Куманов,доц.Стефка Иванчева и т.н.
Надявам се вече да звучи по-убедително.

Дори и така да е, как ще диагностицират ендометриоза или запушени тръби с анализ на кръв и урина? За мъжкия стерилитет не говорим, изобщо. И как се лекува хиперпролактинемия с природни средства?
Колкото и кадърни лекари да са събрали в тази клиника поне PR- им куца. Що за тъпа реклама е това, или нас вземат за хванати от гората?
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #7 -: Април 03, 2006, 16:41:50 pm »
А аз пък какви светила съм виждала да шарлатанстват и да спекулират с болката на хората няма да разправям. Мисълта ми е че времената станаха такива че титлата пред името не винаги е показателна за човека (като например любимецът на народа професор Вучков).
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #8 -: Април 06, 2006, 10:25:50 am »
Здравейте! Линда,много ми се иска въпросната клиника наистина да помага и да мога да застана на твоя страна...Нека,обаче,споделя и моя малък опит.Когато,преди време ми прати тоя адрес и ми каза,че са ти изписали билки по телефона,отидох и аз да си искам билките.Доктора ,при когото попаднах(няма да споменавам името му) каза,че е абсурдно да се назначава лечение по телефона-явно не са се уточнили кое е абсурдно и кое-нормално...няма да разказвам с подробности-само идин елемент: Тъй-между другото му споменах,че съм с желязодефицитна анемия,пиех малтофер-фол.Ах,това е много сериозно,ми казва специалиста-хайде-нови изследвания(имат си лаборатория).Излезе,че съм с много високо съдържание на фол.к-на и не трябва да пия малтофер(той съдържа и ф.к.).Аз,казва,ще ви предпиша много по- чист препарат.Отвори чекмеджето и започна да рови из изрезки от споменатия вестник.Изписа ми максихивен(за анемията).Поразгледах го аз след туй,да видя съдържанието и ....о! Една табл. малтофер-100мг желязо(аз пиех по две),а той ми изписва 2 табл.максихивен със,забележете-3мг желязо измежду хилядата други елементи.Джипката ми каза,че това е хранителна добавка-не за лечение на анемия.Направих си изсл. за ф.к. на друго място и се оказа,че си е в норма...И тъй-повече не отидох там.Ама,не знам-билките за стерилитет може и да помагат.... :dontknow:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
уникален шанс за бездетни семейства
« Отговор #9 -: Април 06, 2006, 10:35:33 am »
Само искам да кажа, че познавам издателите на в-к Лечител и собствениците на аптеките - не сам ми приятели, а познати и да подчертая дебело - нищо лично, но не бих се доверила на тази информация, категорично!!!!!!!