0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
постоянно кървене
« -: Юни 08, 2009, 12:47:11 pm »
ЗДР,писах в няколко теми за хистероскопията ми,но нещо взех да се притеснявам.
  Имам бит диферелин преди 20 дни.След това последва оперативна хистероскопия.Махнаха част от миомен възел,тази която е навлизала в кухината.Може би ще ми се наложи още една,защото матката имала свойството да избутва и останалото към кухината...
  Това добрееее,обаче ме притеснява,че вече 9ти ден кървя,ту е по-слабо ,ту по-силно.Ходя с ежедневни превръзки, но ги сменям доста често...Та малко се притеснявам...дали е нормално.От диферелина ли ще да е или от процедурата...
*
Re: постоянно кървене
« Отговор #1 -: Юни 08, 2009, 13:17:27 pm »
Здравей Дидон,
Не знам дали е нормално и от какво е но аз след диагностична хистероскопия имах почти едноседмично зацапване.бях се притеснила и тъкмо се канех да отида при лекаря и то взе, че спря.След това цикъла ми си дойде нормално.Ама при теб не знам,що не им звънеш на лекарите, дето ще се притесняваш............
*
Re: постоянно кървене
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 16:22:08 pm »
Дидонче, аз след първия Диферелин депо кървих по0дълго от обичаен цикъл - около 10 дни. Звънни за всеки случай на Док и питай.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: постоянно кървене
« Отговор #3 -: Юни 08, 2009, 21:45:55 pm »
didon ,
не се притеснявай - от диферелина е .Когато ми го поставиха на мен в началото на стимулацията,кървих около 10-12 дни(към края беше слабо).Специално питах д-р Персенска на какво се дължи продължителното кървене,та тя ми отговори ,че е от диферелина.