0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Яйчник зад матката
« -: Декември 02, 2010, 12:15:48 pm »
Здравейте,момичета!
Вчера бях на преглед и доктора ми каза,че левият ми яйчник е зад матката и е труден за пункция.Аз имам 4 пункции и никой досега не ми го е казвал.Четох малко информация в нета и като,че ли останах с впечатление,че това не е голям проблем и,че органите,включително и яйчниците променят мястото си.Това ме кара да си мисля,че е нещо моментно.
Някоя от вас имала ли е подобен проблем и ако може да сподели за опита си!
*
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #1 -: Декември 02, 2010, 12:23:06 pm »
Да, аз. И точно там имах на- много яйцеклетки. Пункцията е трудна, но не е невъзможна. После ме държаха малко повече време под наблюдение, за евентуални усложнения.

[/url]
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #2 -: Декември 08, 2010, 09:11:05 am »
Мерилин, не се притеснявай. Моите яйчници са .... на невъзможни места. Единият е зад матката а другият над нея. Вчера ми мина пункцията. Да... болките след това са доста силни, защото докторите са ме натискали доста здраво, за да ги достигнат. Изтърпях тази нощ с обезболяващи свещички и сега всичко е наред  :D
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #3 -: Декември 08, 2010, 13:59:51 pm »
Iffi.13,от това което казвате мога да си направя някой изводи.При мене само една пункция е била със силни болки след това и при нея имах най-голям брой яйцеклетки.Трите ми пункции бяха без болка,но с малък брой яйцеклетки.Мисля си дали на трите пункции като са видяли положението на яйчника изобщо не са се мъчили да го пунктират ,но тогава пък тези яйцеклетки щяха да се превърнат в кисти.Не знам,не съм на ясно.Ако вие имате нещо да кажете-казвайте!
 Iffi.13,успех!!! osi_9 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #4 -: Декември 08, 2010, 15:14:29 pm »
Благодаря ти, Мерилин  :D Наистина е възможно да не са успели да го достигнат. Моята докторка ми сподели, че е било доста тежко ... бая са ме натискали  8O  А идея си нямам какво се случва с непунктираните яйцеклетки, дано някой се включи по въпроса  :D
Успех  :goodluck:
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #5 -: Декември 09, 2010, 10:53:42 am »
Мерилин, аз имам 3 пункции, но при една от тях въпреки всички мъки все пак док. не е успяла да стигне до левия ми яйчник,на другите пункции не съм имала този проблем.А непунктираните фоликули просто се пукат, не съм имала кисти
Наистина очевидно позицията на яйчниците се променя.
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 10:56:03 am от krisi1812 »
Re: Яйчник зад матката
« Отговор #6 -: Декември 09, 2010, 12:29:38 pm »
Права си,krisi1812! osi_13
Нали за това се бие Прегнил или Овитреле,за да се пукнат фоликулите!