0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 35
« Отговор #300 -: Февруари 02, 2009, 20:15:51 pm »
  Пия само фолиева,рано ми било за витамини още.

По препоръка на двама доктори не съм пила изобщо витамини. Нещо налага ли приема им?

lb2f
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Тема на бременните № 35
« Отговор #301 -: Февруари 02, 2009, 20:51:09 pm »
  Пия само фолиева,рано ми било за витамини още.
По препоръка на двама доктори не съм пила изобщо витамини. Нещо налага ли приема им?

  Разбира се,че приемът им не е задължителен и е по преценка на доктора.Просто днес на прегледа попитах дали са ми необходими.
*
Re: Тема на бременните № 35
« Отговор #302 -: Февруари 02, 2009, 21:03:40 pm »
Silvanchence, с Валери най- най-много киселини имах като хапнех дори и едно миниатюрно парченце ПЕЧЕН картоф 8O. Ледена луна е права и за това, че понякога количеството храна провокира и гаденето, и киселините. Можеш да пиеш и Талцид, но не трябва да се прекалява с него.
Уфф, аз съм в период на постоянно ужасно главоболие :x Гади ми се от всичко, но вече не се разминавам само с гаденето.... Наблягам на печени филийки с маргарин и таратор. Но пък това добре ми се отразява на теглото този път :wink:


Re: Тема на бременните № 35
« Отговор #303 -: Февруари 02, 2009, 21:59:05 pm »
Здравейте на всички,
Надявам се тук да намеря много съвети и успокоение:
Ужасно съм притеснена. Настинах ужасно а съм в 14 седмица. Кашлям а доктора уж каза че за сега нямам нищо на дробовете, но вече е 4 ден а аз се побърквам че и тази вечер имам темп не е много 37,3 но заедно с кашлицата. Пия Стодал, по съвет на гинеколога, но ми е мн притеснено тъкмо се зарадвах че минаха 3-т месеца и сега това, не ми се яде нищо, и въобще ..
Исками се да знам че не съм само аз и не е чак толкова зле или обратното  :ask: и се чудих след кто пооздравея дали има нещо което да подсили имунната система защото все пак предстои вефтуари и грипа.
Благодаря  :bighug: