0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нямам възможност да посетя фризьора си който е центъра.
От друга страна той така е вдигнал цените, че вече мисля да го сменям.  :lol:
А и с това малко бебе и кърменето невиждам скоро шанс да го посетя. :(


Препоръчвам с две ръце една фризьорка тук, в Павлово. Нашият адрес е ул. Пирин6 - а нейният салон е точно срещу офиса, до китайския ресторант
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
я, това е до яслата на детето :lol:
ама не се сещам къде има там китайски...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
adriyana Благодаря ще я пробвам, сравнително близо е до вкъщи. Мога да отида и с Андрея. :D
Имам доста коса ... дори да не ми хареса пак ще порасне.


п.п. Очаквам още предложения.
« Последна редакция: Март 18, 2009, 15:48:51 pm от Малина »


Аз пък дълго време не исках да ходя там - и в китайския, и при фризьорката. Обаче много колежки се изредиха на прическа там, а после и на маникюр. Цените са умерени. Фризорката се казва Валя. Ако яслата е на ул. Белмекен ( подозирам, че ултра за нея говори), просто продължаваш нагоре до сграда на АСО ПИРЕЛИ - срещу нея има един блок със зелени орнаменти (не знам как да го обясня по-цветно)..та точно в този блок отдолу е фризорският салон и китайският ресторант.
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
Аз пък очаквам да се обадиш като идваш - ще се радвам да се запознаем
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
Оки, само да спре този вятър.
Несмея да изведа дребната, а и с тия зъби ме подлуди последните няколко дни  :wink:


*
Сещам се и за още един фризьорски салон /има и маникюр/, аз съм ходила там и съм сравнително доволна, намира се точно зад нашия блок / бл.66, вх. Б/ на бул. Пушкин, това е точно преди кръговото - последния блок вляво, има един хранителен магазин, аптека и след това е фриз. салон, мисля Мира се казваше фризьорката, но нямам визитка, за съжаление...А иначе до Китайския не съм забелязвала да има фриз. салон, но ще проверя, може пък и там да пробвам. Ами и аз ще се радвам да се обадите да се запознаем :D
*
Хм маникюр  :( какво беше това. Толкова са ми зле ръцете ... кожата и ноктите....


Аз никога не съм успявала да поддържам добър маникюр - вечно чупех по някой...сега в този салон ми направиха ноктопластика и съм страшно доволна
На леля съкровището - 3 години и 8 месеца
*
И аз си мислех за ноктопластика обаче в момента незнам дали е удачно с бебето.
Един ден я одрах и то с нокти по къси от 1мм. Режа ги до дъно и пак успявам някой ден да я драсна без да искам :?