0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета!
Направо на въпроса.
Имам усещането, че бебето стана още от първия опит, но успоредно с това имам процедури по отстраняване на раничка. Идната седмица ще я тушират, а следващия понеделник ще я горят. Успоредно с това в четвъртък започнахме бебеправенето, по случайност на календарната овулация. Имам усещането че е станало, но няма да зная със сигурност преди датата за горене на раничката. Мислите ли че има опасност доктора да "събори" евентуалното яйчице докато прави тази манипулация? Дали не е по-добре да му кажа и да изчакаме малко да се знае със сигурност?!

Re: предполагаема бременност и горене на раничка
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2008, 12:21:27 pm »
 Ако от предполагаемия ден на зачеването до деня на туширането са минали 10 - 11 дена , можеш да пуснеш кръвен тест за бременност. Така ще разбереш възможно най - рано дали си бременна и док. ще прецени какво да правите от тук нататък.
Re: предполагаема бременност и горене на раничка
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2008, 13:46:26 pm »
Смятам че задължително трябва да кажеш на доктора, пък той ще прецени най-добре. Късмет ти пожелавам и дано изхода да е най добрия.

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: предполагаема бременност и горене на раничка
« Отговор #3 -: Октомври 27, 2008, 09:03:22 am »
Раничка се гори след цикъл , когато лигавицата на матката е тънка и за да се избегнат подобни проблеми .
*
Re: предполагаема бременност и горене на раничка
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2008, 11:21:37 am »
Благодаря ви за отговорите момичета!
Днес бях при док и отложихме всички манипулации за след 10-ти, когато се очаква да ми дойде. Ех, стискайте палци.  :D