0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ani_crazy_xit

Нещо странно????
« -: Август 27, 2008, 14:36:14 pm »
Така.Искам да задам един много странен въпрос.Може ли при взимане на противозачатъчни(Хлое;предписано от гинеколога) и изплозване на презерватив да настъпи бременност?Ето и причините за този дори абсурден според мен въпрос:
-първо аз си имам редовна М.Последно на 22.08.08(до25.08).Миналият месец същтото(от 28 до 31.07).Имайки предвид,че бях на море и може би затова ми дойде и по-рано(трябваше да е на 31.07;а може и да е защото почнах противоз. 3 дена по-рано:друг път ги започвам на 3 ден от М.).Този месец също ми дойде 3 дена по-рано.  
Е до тук всичко е ок ,като изключим следното:
-областта на матката е леко подута
-от няколко дни ми се повръща постоянно
-от 1 месец гърдите ми растат(по принцип са си малки)
-а и най-важното-зърната на гърдите ми са леко побелели и на сутиена ми се появиха странни бели капчици  
Другото е ,че без презерватив с приятеля ми сме го правили само 1 път-на 25.07 (т.е. 3 дена преди да ми дойде),като той не е свършвал в мен.Чувала съм,че по-принцип може да се забременее и без да свърши в мен.Аз противозачатъчните ги пия от 6 месеца и затова и на мен ми беще много странно.И се чудех дали мого да забременея по времето м-у опаковките?Защото единствения път когато го правихме без беще тогава-между опаковките. :BangHead:
Ако някои може да ми отговори,ще съм много благодарна! :D
Re: Нещо странно????
« Отговор #1 -: Август 27, 2008, 14:41:26 pm »
всъщност горната тема е побликувана от мен :)
Така.Искам да задам един много странен въпрос.Може ли при взимане на противозачатъчни(Хлое;предписано от гинеколога) и изплозване на презерватив да настъпи бременност?Ето и причините за този дори абсурден според мен въпрос:
-първо аз си имам редовна М.Последно на 22.08.08(до25.08).Миналият месец същтото(от 28 до 31.07).Имайки предвид,че бях на море и може би затова ми дойде и по-рано(трябваше да е на 31.07;а може и да е защото почнах противоз. 3 дена по-рано:друг път ги започвам на 3 ден от М.).Този месец също ми дойде 3 дена по-рано. 
Е до тук всичко е ок ,като изключим следното:
-областта на матката е леко подута
-от няколко дни ми се повръща постоянно
-от 1 месец гърдите ми растат(по принцип са си малки)
-а и най-важното-зърната на гърдите ми са леко побелели и на сутиена ми се появиха странни бели капчици 
Другото е ,че без презерватив с приятеля ми сме го правили само 1 път-на 25.07 (т.е. 3 дена преди да ми дойде),като той не е свършвал в мен.Чувала съм,че по-принцип може да се забременее и без да свърши в мен.Аз противозачатъчните ги пия от 6 месеца и затова и на мен ми беще много странно.И се чудех дали мого да забременея по времето м-у опаковките?Защото единствения път когато го правихме без беще тогава-между опаковките.
Ако някои може да ми отговори,ще съм много благодарна!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Нещо странно????
« Отговор #2 -: Август 29, 2008, 14:29:13 pm »
Тест за бременност ще ти помогне да разбереш дали си бременна.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Нещо странно????
« Отговор #3 -: Август 29, 2008, 17:08:28 pm »
И ако не си иди при гинекогола си да види от какво са тези симптоми и ако се налага да смените противозачаъчните.
Избледняването на зърната и тези капчици по сутиена  са хормонални... "ннам кво". Т.е. може нещо хормонално да не е съвсем наред. Ако това е от хапчетата трябва да мине като ги спреш. Или трябва да ги смениш с по-подходящи за теб. За съжаление ще трябва да попаднеш на добър лекар, а не на тази от кварталната поликлиника.

И момиче, защо си изтезаваш организма така - правите го само с презерватив, ама ти си се тъпчеш с хормони заради спорта. Ако си убедена, че това не е човекът... ами зарязвай го и толкова. Той по-добър няма да стане. А около тебе мъже не е да няма, нали? По-добре потърси точния.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Нещо странно????
« Отговор #4 -: Септември 01, 2008, 08:57:32 am »
"И момиче, защо си изтезаваш организма така - правите го само с презерватив, ама ти си се тъпчеш с хормони заради спорта."
На мен гинеколога ми ги исписа,защото цикъла ми беше нередовен и каза да ги пия 1 година-не е заради друго :)
*
Re: Нещо странно????
« Отговор #5 -: Септември 09, 2008, 21:03:49 pm »
Сигурно не са подходяЩите zа тебе противоzачатъчни. При секрет от гърдите се иzследва пролактин. Може там неЩо да не е наред и противоzачатъчните да са отключили симптомите. А може и zаради zавиШен пролактин да си имала нередовен цикъл.