0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Протест до НЗОК
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2006, 16:16:57 pm »
Цитат на: ALFI
Цитат на: oganche
Добре, че си взех резервна. Все едно съм знаела, че ще ми трябва. Вече изпратих без плик, сега ще им пусна и с плик. Да си имат.


Хей. хей, момичета, така да не ни обвинят в опит за измама- изкуствено увеличаване на броя на изпратените картики при дублирането??? :roll:


Не, каква измама - ти си пишеш истинското име, адрес, реален човек си (аз мога да потвърдя, имам снимка как ми говориш  :lol: ) ... така че няма лъжа, няма измама.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Протест до НЗОК
« Отговор #21 -: Февруари 27, 2006, 10:55:50 am »
заек, а ако получат само 30-40 картички? Не мислиш ли че може да направи впечатление, ако нечие име се дублира?

Мелинце, помня, помня, как докторът ни снима, а за мен снимчица?:)
реална съм, ми  колкав човек съм , я:) ама все пак съм една , не съм 2 души:)
The impossible is often the untried [/i]
Протест до НЗОК
« Отговор #22 -: Март 02, 2006, 17:52:44 pm »
Момичета,в мен имам още картички ако не сте упяли да си вземете! :D
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Протест до НЗОК
« Отговор #23 -: Март 06, 2006, 18:15:30 pm »
А може ли да изпращат картички тези, при които опита е бил успешен?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Протест до НЗОК
« Отговор #24 -: Март 06, 2006, 18:22:08 pm »
Цитат на: Pupsik
А може ли да изпращат картички тези, при които опита е бил успешен?


Разбира се. Това е израз на гражданска позиция. просто променяш и дописваш текста.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Протест до НЗОК
« Отговор #25 -: Март 06, 2006, 18:35:39 pm »
Добре, една приятелка има останали и ще взема от нея, а и имам и други познати момичета, които нямат тези картички!!! :D
*
Протест до НЗОК
« Отговор #26 -: Март 06, 2006, 19:24:24 pm »
само да кажа, че и в мен има доста картички, така че ми пишете на бележка адрес на който да изпращам и колко бройки :D
*
Протест до НЗОК
« Отговор #27 -: Април 20, 2006, 06:06:21 am »
Момичета чак сега виждам темата Къде в Пловдив да намеря такава картичка?