0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« -: Януари 23, 2008, 19:35:10 pm »
Много съм вазмутена.За първи път влизам във форума ,но постоянно чета в него.Аз съм със запушени мат.тръби  след прекара хламидия,правена лапароскопия ,продухвания и т.н.Реших да пробвам  в олимед/по принцип съм се насочила към друга клиника/ тъй като в момента върви промоция за този месец,че правят консултации и изследвания ако са необходими за инвитро,който след това са валидни за касата ,ако се стигне до там----безплатно----.НО,НО,влязах в кабинета започнаха да гледат документите,ами да и за мен са запушени-Манастирска,какво ще правим и така и така
Качих се ,за да ме прегледа,хоп ехограф,хоп цитонамазка
ииииииииииииииии излизаш от кабинета и хоп 55лв
Питам Как така
Ами само консултацията и спермограмата са безплатни
Как така при мъжът изследване, а при жената ????? Какво-само разговор,как може да дадеш становище без преглед!Много съм възмутена.И това било безплатно.
Това са хора който искат да печелят пари за сметка на нещастието и проблемите на хората.
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #1 -: Януари 24, 2008, 16:58:46 pm »
ДНЕС ПОПИТАХ В ЗДР.КАСА ,КАК Е ВЪЗМОЖНО ТАКОВА НЕЩО......
 ТОВА Е ПОЛИТИКА НА БОЛНИЦАТА И ТОВА Е СКРИТА РЕКЛАМА,ВСЕ ПАК ПРЕДСТОЙ НОВИЯ ЦИКЪЛ ЗА ИНВИТРО ОТ ФЕВРУАРИ 2008 И СИГУРНО СИ ТЪРСЯТ ПАЦИЕНТИ ПО ТОЗИ НАЧИН.
ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ
*
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #2 -: Януари 24, 2008, 18:26:49 pm »
 8O За пореден път чета негативи и се убеждавам, че май само лоши неща могат да се кажат за Олимед. Жалко, че все още някои от нас се лъжат да ходят там. Аз също се излъгах преди време, но бързо, бързо си научих урока.  :)
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #3 -: Януари 24, 2008, 18:30:05 pm »
Аз пък отивам минлата седмица при ендокроноложка да ми даде направления за хормони и се заприказваме.И тя ми вика-ооо, аз имам приятелка, която се занимава с АРТ, страшна успеваемост имат в нейната клиника.Във Варна.Аз логично питам-доц.Маркова ли?Тя казва-Не, д-р Монастирска.Която съм пратила там е забременяла от 1вия опит.

Лично не съм ходила там, изводите съм си ги направила от многото мнения за там.Ама това ме разби!
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #4 -: Януари 24, 2008, 19:25:02 pm »
Малко спам. :oops:
Коя е ендокриноложката,моля?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #5 -: Януари 24, 2008, 20:17:40 pm »
Д-р Атанасова, Разград.Защо?
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #6 -: Януари 25, 2008, 11:40:18 am »
Абсолютно съм на същото мнение " В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ" Тази "Д-РКА"
ми загуби 2 год. да ме лъже че нищо ми няма.Заради нея съм на това положение.Още като бях на 24г. е можело да се излекувам, а сега съм на 35г.Дори се съмнявам че заради нейното"лечение " стигнах до тук. Нямам думи да изразя възмущението си.  :balk_154:
*
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2008, 17:44:05 pm »
ГОЛЯМА ИГРА СА ТАМ УЖАС!А СЕГА САМО  4РЕЗ ТЯХ МОЖЕ ДА КАНДИДАТСТВАМЕ ПО БЕЗПЛАТНАТА ПРОГРАМА КОЯТО ОБшТИНАТА ОТПУСНА! КАКЖО ДА ПРАВИМ??????????????
:)
*
Re: НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2008, 19:26:13 pm »
аз също имам два неуспешни опита ИКСИ там, но пак не мога да се изразя така крайно,защото лично познавам две момичета с успешни резултати.Мога да кажа,че са много внимателни и любезни. Истина е,че повечето пациентки са проблемни и в други клиники им отказват лечение.