0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мнение за д-рКатя Тодорова
« -: Януари 03, 2006, 15:09:05 pm »
Интересува ме някой ходил ли е при д-р Катя Тодорова ендокринолог в "Майчин дом"-София   "Патология на бременноста " Какво е мнението ви за нея ? Благодаря ви :)
Re: Мнение за д-рКатя Тодорова
« Отговор #1 -: Януари 03, 2006, 18:46:07 pm »
Цитат на: keuup
Интересува ме някой ходил ли е при д-р Катя Тодорова ендокринолог в "Майчин дом"-София   "Патология на бременноста " Какво е мнението ви за нея ? Благодаря ви :)

Ами тя се занимава с диабет и бременност, но аз бих отишла в самата ендокринология, а не при нея!
*
Мнение за д-р Катя Тодорова
« Отговор #2 -: Януари 04, 2006, 11:04:04 am »
На мен ми трябва л-р ендокринолог гинеколог занимаващ се с диабетички които искат да забременнеят.Защото аз съм имено такава.
Re: Мнение за д-р Катя Тодорова
« Отговор #3 -: Януари 04, 2006, 19:22:28 pm »
Цитат на: keuup
На мен ми трябва л-р ендокринолог гинеколог занимаващ се с диабетички които искат да забременнеят.Защото аз съм имено такава.

Аз мисля, че е най-добре да се обърнеш към Д-р Дяволов от "Майчин дом", той работи в това отделение/ за диабетички и сърдечно-съдови заболявания/ от много години и смятам, че най-добре ще те ориентира за това какво да направиш и кой ендокринолог да потърсиш! Успех!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Мнение за д-рКатя Тодорова
« Отговор #4 -: Януари 09, 2006, 13:03:50 pm »
Аз ходя при нея.Д-р Конова,от Плевен ме изпрати.Тя се занимава комплексно със забременяване и ендокринологични проблеми.С д-р Конова са имали само успешни случаи досега.Аз съм доволна засега,но съм ходила само веднъж.Успех!  :wink:
*

    Anonymous

Благодаря
« Отговор #5 -: Януари 10, 2006, 09:42:59 am »
Благодаря ви момичета :) Ще опитам първо при нея .Ако не ми хареса ще се обърна към друг лекар.Успех на всички