0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1980 -: Октомври 30, 2007, 14:00:51 pm »
Честито, Аелия! Толкова се зарадвах като видях че си успяла  :bighug:
Пожелавам ти прекрасна бременност и най-сладкото бебенце да гушкаш  :D
Няма да забравя милите ти думи и наистина много се радвам за теб!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1981 -: Октомври 30, 2007, 14:10:53 pm »
Честито и от мен :balk_7:
Пожелавам ти :cloud9: , лека и безпроблемна бременност и здраво и кротичко бебче :D

А за останалите... имайте малко повече търпение милички... знам, че е трудно но бързайки толкова хабите нервите си и изживявате отрицателни емоции...
Правете тестове ако не в срока обозначен на тях, то след закъснението и не ходете на лекар толкова рано... само се натъжавате и страдате... Тук не веднъж са хлипали подранили момичета а после са ни радвали с добрата новина... стискам палци и вие да сте от тях и :bighug:

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1982 -: Октомври 30, 2007, 14:35:13 pm »
До milenagg

Ами аз се притеснявам, защото са ми казвали, че първите 3 месеца са най-рискови. Затова малко се притеснявам, защото се успокоявм, че си внушавам и че не съм бременна. В момента се местя и да съм честна, доста тежести пренесох последните 5-10 дни, последният път даже баща ми се учуди как съм пренесла аз, сама някои неща...

естествено, първо се почувствах добре, защото го направих сам сама, но после се сетих, че .....

и се поизплаших да не направя някоя беля, защото усетих доста силна болка в корема, а знам, че това не е добре.

Иначе не съм психиясала, или поне се надявам да не съм  :D

Знам, че рядко става от 1 път, пък и без да ми е закъсняло ....

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1983 -: Октомври 30, 2007, 14:39:30 pm »
Да rouzi-anna, така и смятам да направя  :D

само 5-6 дни до тогава :)

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1984 -: Октомври 30, 2007, 15:47:31 pm »
Благодаря на вси4ки които стискаха палци но аз и този път няма да ви зарадвам моми4ета за пореден път, имам 4увство 4е няма да има край-отново ми дойде,ве4е нямам сили,нямали да свърши ве4е тази болка която пронизва сърцето ми всеки път като ми дойде,всеки път си казвам 4е съм силна и вдигам глава и всеки път отново рухвам :balk_144: :balk_144: :balk_144:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1985 -: Октомври 30, 2007, 15:54:48 pm »
Ей Вики,не така ,не се отчайвай.Ще чакаме отново другия месец.Ще има край всичко и още как ,и знаеш ли краят ще  е много красив и ревлив :bori_002: :bighug:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1986 -: Октомври 30, 2007, 16:16:37 pm »
Момичета, тази тема стана много голяма. Пуснете си нова, за да мога да я заключа.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1987 -: Октомври 30, 2007, 16:17:26 pm »
Вики, недей така, не се отчайвай!!!!!!!  :bighug:

Ще дойде и твоят ред, защото много го искаш!!!!!

Не се отказвай, една хубава поговорка има, че човек умира, когато изгуби мечтите си!!!!

Не губи надежда и кураж и гледай на опитите за бебчо не като на цел, а като на един хубав и мил момент на върхово удоволствие от близостта с човека до теб!!!

Много често в живота, това, което искаме много силно и за което мечтаем идва точно тогава, когато най-малко го очакваме

бъди силна ....

при едни става лесно, при други нер но .... има една поговорка друга: труда е черен, но плодовете са сладки!!!

сигурна съм, че ти е трудно, че не ти е лесно, че за тези отстрани нещата изглеждат прости, но .... теб те боли ..... не се отказвай, не падай духом ....

имаш подкрепа от всички тук

всички ти стискаме палци и .... един ден просто ще влезнеш и ще ни саобщиш за  :bfp:

 :hug2:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1988 -: Октомври 30, 2007, 16:32:21 pm »
rouzi-anna brumbarche една гооооляма  :bighug: благодаря ви от сърце!!!!!!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1989 -: Октомври 30, 2007, 16:33:40 pm »
Ей моми4ета трябва да си пуснем нова теми4ка!!!!!!!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1990 -: Октомври 30, 2007, 16:41:14 pm »
честно да си призная аз не виждам откъде, пък ине знам по принцип, да пусна една нова като продължение на тази
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1991 -: Октомври 30, 2007, 16:43:18 pm »
Може новата тема да е:Нова тема -нов късмет в о4акване на +++
какво ще кажете?
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1992 -: Октомври 30, 2007, 16:49:23 pm »
ami vajnoto e da se znae, 4e e preoduljenie na nastoya6tata :)

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1993 -: Октомври 30, 2007, 17:01:44 pm »
Вики, изпращам ти една силна пргръдка, защото зная колко е трудно първо да чакаш да не ти доиде и при най-малкия признак да търсиш "симптоми", а след това да се разочароваш с гадното М. Но също така зная, че ако найстина искаш нещо, то рано или късно става. Просто трябва да се научим да чакаме. Вие от колко време правите опити?

А тази нова теба кой ще я пусне? И кога? 
]
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1994 -: Октомври 30, 2007, 17:02:44 pm »
Тема, не теба... Така е то като бързам :oops:
]