0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

след диферелин
« -: Октомври 23, 2007, 11:54:06 am »
Здравейте, чувствам се  зле 10 дни след Диферелин. Отпаднало ми е, не ми е добре. Нормално ли е? Моля Ви споделете имали ли сте такива проблеми. Благодария.
Re: след диферелин
« Отговор #1 -: Октомври 23, 2007, 12:29:16 pm »
Не знам дали има връзка, най-добре се консултирай с лекаря си. Да не би да си настинала?
*
Re: след диферелин
« Отговор #2 -: Октомври 23, 2007, 12:42:17 pm »
Три пъти съм била на Диферелин 3,75. След първата ампула се чувствах като парцал. Заспивах вечер в 8,5-9 ч. като труп. През деня бях като замаяна.
При втория и третия път нищо подобно не ми се случи. Явно си е до организъм.
Ако си много притеснена, обади се на док.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: след диферелин
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2007, 13:15:01 pm »
Наистина се чувствам като парцал и съм замаяна. Интересното е че така стана след като ми свърши цикъла. В петък съм на преглед. Дали да му се обадя тази вечер или да изчакам прегледа?
*
Re: след диферелин
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2007, 13:34:08 pm »
Аз също се чувствах ужасно от диферелин. Всички симптоми на критическа възраст- замаяност, отпадналост, сериозна депресия, топли и с тудени вълни... просто бях друг човек. Доколкото знам действието на диферелина е приблизително 28 дни, а пикът му е към средата на този период. Точно тогава обикновено започва стимулация и "срещата на хормоните" връща баланса в организма. Все пак - консултирай се.


Re: след диферелин
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2007, 13:50:44 pm »
Много ви благодаря. Сега съм малко е по-спокойна. Ако е просто реакция от диферелин-а, ще изтърпя :). В петък съм на преглед. Предполагам тогава ще почваме с гонал-а.