0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

Ето и аз да се отчета
« Отговор #100 -: Октомври 28, 2005, 12:48:16 pm »
Оги, миличка гледай сега да развалиш работата заради мен! :(
Виж сега приеми го по този начин! Хората са казали - много хубаво не е на хубаво т.е. невероятно щеше да е всички дето се иксираме да успеем! Но! Дано при мен да е отишло лошото и вие да сте бомба! :)
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #101 -: Октомври 28, 2005, 13:18:21 pm »
Сори Граци, много ми е мъчно :cry:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Ето и аз да се отчета
« Отговор #102 -: Октомври 28, 2005, 16:45:15 pm »
Цитат на: Anonymous
Оги, миличка гледай сега да развалиш работата заради мен! :(
Виж сега приеми го по този начин! Хората са казали - много хубаво не е на хубаво т.е. невероятно щеше да е всички дето се иксираме да успеем! Но! Дано при мен да е отишло лошото и вие да сте бомба! :)

Гледам, ама ми е мъчно за теб Мименце. Ще се радвам, ако по-бързо преболедуваш.

*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #103 -: Октомври 28, 2005, 18:31:38 pm »
Грация,много сьжалявам мила 3а неуспеха,но се радвам 4е не се предаваш.
Вси4ки ние вярваме до последно 4е ще стане,и то4но това ни крепи и дава сили да продьлжим.Надежда.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #104 -: Октомври 28, 2005, 18:38:59 pm »
Граци и Малинкова, битката е свършила, но войната не! Горе главата , не трябва да се отказвате да се борите. Сигурна съм, че един ден ще успеете. Аз също имам няколко неуспешни опита на инвитро, но ще продължавам да се боря.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #105 -: Октомври 29, 2005, 16:24:27 pm »
Сори Граци, живота ни кара да играеме хазарт с толкова важно нещо - хвърляш една камара пари залагаш и чакаш, пък като не стане пак опитваш .... няма отказване - направо си ни създават зависимост докато не спечелиме. Пожелавам ти скоро да можеш да направиш следващия залог и той да е печеливш.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #106 -: Октомври 30, 2005, 11:45:40 am »
Съжалявам момичета :(
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #107 -: Октомври 30, 2005, 18:59:52 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата!
Само вие знаете какво е да те подкрепи човек, който разбира проблема ти!
Срещам разни приятели, които знаеха какво правим - гадна история - нито те знаят какво да кажат нито аз пък искам да говорим!
Ами те не знаят що е то ин-витро и не е необходимо да знаят, ама как да им отговорая на въпроса защо не е станало!?
Аз понеже все още не мога да повярвам ония ден въпреки очевидните и безспорни доказателства - направих домашен тест . Резултатът беше наличие на втора бледа черта!? Сетих се обаче, че предишния ден ми биха прегнил, който влияе на резултата. Въпреки това, срам- не срам, се обадих на доктора, за всеки случай! Разбира се той потвърди, че резултатът е фалшив. Удължих си агонията излишно! :(
Не приключих с това обаче! Понеже си бях взела два теста - днес и под натиск на половинката  направих и втория - пак втора бледа черта, но по-бледа ми се видя! Тъй ли не го изпиках тоя Прегнил та да продължава да ме лъже!
Моят сладур заживя и с друга една илюзия - ще стане чудо и неговите резултати ще се подобрят достатъчно за да можем да пробваме инсеминация! Абе то не е за разправяне! Ама... така ще е!
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #108 -: Октомври 31, 2005, 12:52:32 pm »
Мила, Грация!
Моля те не се предавай! Заради всички нас! Мога да си представя как се чувстваш - но недей да губиш дори и най-малката искрица!
Страшно много съжалявам...
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #109 -: Октомври 31, 2005, 14:54:17 pm »
Грация, не знам какво да ти кажа... Звучиш оптимистично обаче, което е хубаво. Сигурна съм, че скоро ще се съвземеш и пак ще опитате, а пък дай боже и нсеминации, защо пък не?
Късмет!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #110 -: Октомври 31, 2005, 18:26:34 pm »
Мила Грация, много съжалявам, че не е станало този път... Дръж се! Дано скоро да има приятна изненада... Човек никога не знае...
 :bighug:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*
Ето и аз да се отчета
« Отговор #111 -: Октомври 31, 2005, 19:41:09 pm »
Граци, дигай високо глава и продължавай напред. Искам да бъдеш силна сега, явно така е било писано - а срещу природата не можем да се борим.
Дълго време не писах тук, защото ми е до болка познато как се чувстваш в момента, но вече би трябвало да си се изправила. Такъв е живота мила - борбата е безмилостно жестока. Трябва да погледнем истината в очите колкото и да боли, живота продължава. Дано при следващият опит да имаш повече късмет.
Ето и аз да се отчета
« Отговор #112 -: Ноември 11, 2005, 11:51:35 am »
Много съжелявам!
Бъди силна и не се отказвай!
Ето и аз да се отчета
« Отговор #113 -: Ноември 12, 2005, 10:59:26 am »
Имам въпрос! Както знаете, аз съм с нещо като missed след инвитро. От Вторник не взимам лекарства, но ми прокърви чак вчера. Днес само ми прокапва. Притеснена съм, защото при предишните пъти ми идваше обилна М, въпреки, че не спирах прегнила и утрогестана. На някой да се е случвало подобно нещо????
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"