0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Molia otgovorete mi
« -: Септември 07, 2005, 13:03:16 pm »
Zdraveite,moiat vupros ne e suvsem za tozi forum ,no ne namerih kude tochno da popitam.Molia niakoi ako moje da mi kaze vuzmojno li e zabremeniavane purviat masec sled abort?Napravih si 2 testa za bremennost i dvata biaha otricatelni ,no produljava da ne mi idva ,a i niama nikakvi priznaci.Нормално ли е закъснение ?
Molia otgovorete mi
« Отговор #1 -: Септември 07, 2005, 13:05:04 pm »
Нормално е закъснение
Molia otgovorete mi
« Отговор #2 -: Септември 07, 2005, 13:22:08 pm »
Blagodaria ,a vse pak niakoi moje li da mi kaje dali e vuzmojno?
Molia otgovorete mi
« Отговор #3 -: Септември 07, 2005, 13:40:37 pm »
Всичко е възможно
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Molia otgovorete mi
« Отговор #4 -: Септември 07, 2005, 13:47:08 pm »
първо - възможно е да се забременее и първия цикъл след аборт, но медицината не го препоръчва. предполагам са ти казали да се пазите поне няколко месеца, нали? с противозачатъчни или презерватив... добре е да се слушат лекарите :)
второ, след аборта досега имала ли си менструация или сега чакаш първата? защото, ако сега чакаш първата менструация след аборта, нормално е тя да дойде по-късно от обичайното! лекарите казват, че до 42 дни след кюртажа е нормално да няма менструация.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Molia otgovorete mi
« Отговор #5 -: Септември 07, 2005, 14:42:02 pm »
sega chakam purvata...
*
Molia otgovorete mi
« Отговор #6 -: Септември 07, 2005, 15:31:52 pm »
Спокойно, първта менструация идва по - късно. Около 30-40-45 дена след аборта. Кой ден ти е след аборта? И не си ли се пазила?