0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Жените с Марта Вачкова
« -: Юни 10, 2007, 18:27:38 pm »
Днес гледах анонса на предаването, което ще се излъчи във вторник (11ч.). Ще разискват осиновяването. Малко странен ми се стори ъгълът, от който ще го разглеждат, но може би на някого ще е интересно.
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #1 -: Юни 10, 2007, 18:47:38 pm »
Дано не е просто журналистическо заобикаляне на проблема, но ще го гледам на всяка цена...
Здравей, мъниче!
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #2 -: Юни 10, 2007, 20:08:43 pm »
Между другото мисля, че споменаха стерилитета
както при мъжете така и при жените. Дано да стане
интересна дискусия.

п.с. аз защо помня, че ще е в понеделник?
*
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #3 -: Юни 10, 2007, 20:11:52 pm »
От няколко дни гледам рекламата на предаването и все се каня да пусна тема. Предполагам, че ще е интересно и се надявам да съм свободна да го гледам. Дано Марта Вачкова "слуша" гостите си повече от Милен Цветков!
П.П. Nadyn, вторник в 11 часа!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #4 -: Юни 12, 2007, 11:22:29 am »
Точно сега ми беше необходима истинска причина да ревна с глас! Предаването е много хубаво, много смели жени! :flower:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #5 -: Юни 12, 2007, 11:28:02 am »
Точно сега ми беше необходима истинска причина да ревна с глас! Предаването е много хубаво, много смели жени! :flower:
:balk_602:
Здравей, мъниче!
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #6 -: Юни 12, 2007, 11:44:29 am »
Както и предположих - 40 мин въобще не са достатъчни за изчерпването на една толкова дълбоко личностна тема... И все пак предаването беше хубаво... Надявам се повече хора да са разбрали причините, очакванията и стремежите на хората, които са тръгнали по стъпките на осиновяването или вече осиновилите...
 
Здравей, мъниче!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #7 -: Юни 12, 2007, 13:14:15 pm »
Можем ли да го гледаме някъде? Предаването е било по Канал 1, нали :oops:?
Намерихме нашето синче.
*
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #8 -: Юни 12, 2007, 13:27:40 pm »
Можем ли да го гледаме някъде? Предаването е било по Канал 1, нали :oops:?

Ще го повтарят от 2 часа през нощта. Аз имам спомен, че преди и канал 1 беше към нетерра, но сега ги няма :(
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #9 -: Юни 13, 2007, 13:03:10 pm »
Ами някой може ли да разкаже малко по-подробно :oops:
Благодаря ти, Бени!







*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #10 -: Юни 13, 2007, 13:32:00 pm »
Гостенка и беше една жена, беше над 40 год. , след години с "неизяснен стерилитет", семейството и пред разпад, се събират отново със съпруга и, се решават на осиновяване "одъщеряване - както самата тя се изрази", и си взимат детенце на 6 месеца, сега вече е на 5 години, да им е жива и здрава, беше много щастлива майка, не се срамуваше да сподели че са преминали през инсеминации... ей такова беше, трогателно предаване. накрая нали гласуват - и се оказа че всички в залата са готови на тази крачка в случай на невъзможност да си родят дете.
много силно впечетление ми направи същатата щастлива мама, като сподели че още от  първите няколко месеца е започнала да разказва на дъщеричката си, как детето не е растяло в коремчето на мама, а в сърцето и! :lovedock:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #11 -: Юни 13, 2007, 14:00:26 pm »
много силно впечетление ми направи същатата щастлива мама, като сподели че още от  първите няколко месеца е започнала да разказва на дъщеричката си, как детето не е растяло в коремчето на мама, а в сърцето и! :lovedock:

На мен също! А още повече, когато каза, че всяко семейство заслужава да има дете, но най - вече всяко дете заслуважа да има семейство!
Re: Жените с Марта Вачкова
« Отговор #12 -: Юни 21, 2007, 11:16:09 am »
много силно впечетление ми направи същатата щастлива мама, като сподели че още от  първите няколко месеца е започнала да разказва на дъщеричката си, как детето не е растяло в коремчето на мама, а в сърцето и! :lovedock:

На мен също! А още повече, когато каза, че всяко семейство заслужава да има дете, но най - вече всяко дете заслуважа да има семейство!
:good_post: