0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Привет дами! Кратък отчет и от мен!
« -: Ноември 14, 2005, 00:07:18 am »
Така... драго ми е пак да ви видя, защото приключих с почивката и започваме пак с бебеправенето. Направихме спермограма, резултата слава Богу не е трагичен. Обема ни е към 182 мильона и при норма 14% ние имаме 7%. Така че сме нито много зле, нито много супер... ми средна работа.
Моят проблем с ПКЯ стои, въпреки перфектните хормони! Сега предизвиквам цикъл с Марвелон? Малко ми е странно с противозачатъчни, но сигурно д-р Владимиров има някаква конкретна идея.
След последния спонтанен аборт бременност няма... не съм изкарвала някакви възпаления, но нещо се е загнездила ужасната мисъл може ли тръбите ми да са се "запушили", имам от време на време някакви странни придърпвания. И ме срязва, та психясвам пак! Страх ме е от лапаро, и все си мисля че при две вътрематочни бременности без кюртаж и някаква интервенция не си струва да се подлагам на мъчения, още повече че има риск от сраствания след време...
Сега съм на фаза да ми дойде, след това в краткия период на М. трябва да се реши дали ще ме стимулират или не...
В общи линии обмислям и Инсе, като е гарга да е рошава!
Целувам ви! Късмет и хубави, здрави бебоци!
Привет дами! Кратък отчет и от мен!
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2005, 06:05:50 am »
Успех бубе!
Привет дами! Кратък отчет и от мен!
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2005, 10:51:55 am »
Бубе като имаш съмнения си направи цветна снимка или хидротурбация! Но дано да не ти се налага - Успех!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Да си призная...
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2005, 11:23:06 am »
... и аз Васенце си мислех за хидрото... Мисля да го направя за да си увелича шанса в крайна сметка, не за нещо друго! Дали боли?
*
Привет дами! Кратък отчет и от мен!
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2005, 11:52:03 am »
Мен изобщо не ме боля по време на хидротубацията, по-скоро усещането е неприятно. Боля ме после - 2-3 часа, болки като при цикъл, само че по-силни. При мен беше така, но като гледам май при всеки е индивидуално.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Привет дами! Кратък отчет и от мен!
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2005, 10:28:26 am »
Успех, Бубе!
За болки при хидротубация - не знам, но като чета при всеки е различно. Аз лично си правих цветна снимка и ме боля доста, ама пък и е търпимо, още повече като знаеш за какво го правиш!
Някои момичета споделят, че са пили нещо болкоуспокояващо преди процедурата!
Още веднъж успех и бебе!  :D